Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsős ÁOK-s melyik budapesti...

Elsős ÁOK-s melyik budapesti kórházban tanulhat a legtöbbet ápolástan gyakorlaton?

Figyelt kérdés

SZTE-s vagyok, de Budapesten szeretném végezni az ápolástan gyakorlatomat. Arra lennék kíváncsi, melyik kórházakban kedvesek a nővérek/orvosok, hol tanítanak meg hasznos dolgokra, vonnak be a munkájukba. Valakinek tapasztalata? :)

Lokáció miatt a Budai Irgalmasrendi Kórház az A tervem - ez jó, vagy inkább válasszak mást?



2015. febr. 9. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi lett végül?

Nekem most aktuális a kérdés, ha van pár perced, írd meg légyszi, hogy miket tapasztaltál! :)

És sok sikert a vizsgaidőszakhoz!! :)

2016. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
S melyik osztályon
2017. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Irgalmasrendi


Kórház ?

2019. febr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Végül melyikbe


mentél ?

2019. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem követtem a kérdést, miután már nem volt aktuális.

Ha bárkit is érdekel ennyi év után, az Irgalmasrendi Kórház sebészetén voltam és pozitív élmény volt, a nővérek is kedvesek voltak és sok műtétre is bemehettem, akár asszisztálni is.

Azóta már sok helyen jártam, pl. a GOKI postop intenzíven nagyon kedvesek a nővérek, de a Honvéd SBO is nagyon jó hely, és rendkívül izgalmas is.

2020. jún. 8. 23:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt még hozzátenném jó tanácsként, hogy mindenképp menjetek el legalább egyszer külföldi gyakra. Én nem voltam, és ha egy valamit nagyon bánok az eddigi életemben, akkor az ez. Rengeteg új tapasztalat, más kultúra, világlátás... Ismerőseim pl. körbeutazták Skóciát, amíg Angliában voltak hatodéves sebészet gyakon, szóval... :)
2020. jún. 9. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!