Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 vagyok és másoknál akarok...

15 vagyok és másoknál akarok aludni akiket még nem ismer anyám és ezért nem enged el pedig régóta ismerem őkét és mesélek mindig anyámnak rólunk! Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés

szóval haverokkal de már barátokkal elszoktunk menni egy helyre és mindig ugyan alra a helyre és ott szoktunk beszélni meg mindenféle és én is nagyon megkedveltem őket és ők is engem. anyukám még soha nem látta őket de mindig meséltem hogy mi volt. most meg nem rég mondták hogy aludjak náluk az nagyon jól eset és félek meg is bántottam őket egy kicsit mert nem tudtam ott aludni anyám miatt.

meg ígértem nekik hogy legközelebb mindent bevetek hogy náluk aludhassak de nem tudom hogy hogyan vessem be a mindenem.


2014. júl. 13. 21:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
jah és fiú! ha számít valamit.
2014. júl. 13. 21:51
 2/15 A kérdező kommentje:
mármint én.
2014. júl. 13. 21:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd be a másokat anyukádnak.
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Olyan távol laknak, hogy nem tudsz onnan időben hazamenni?
2014. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy délután áthívod őket filmet nézni, és ahogy megérkeznek sorra bemutatod őket a szüleidnek. Vagyis, ha az a baja anyudnak, hogy még nem látta őket, akkor a "legbonyolultabb" és logikusabb dolgot kell tenni, elhívni őket hozzátok és össze kell ismertetni őket az ősökkel.
2014. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy, vagy lány? Mert azért nem mindegy. :D
2014. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy mutasd be őket anyukádnak, illetve igyekezz a haverok szüleit is megismertetni velük személyesen is. Gondolom, ők is kiskorúak még és a szüleiknél aludnál, így a felelősséget is ők vállalnák érted. Anyukádék szempontjából pedig nagyon nem mindegy, kire bízzák rá a gyereküket, így ez szerintem meg is oldaná a problémát.


Gondolj bele picit a szüleid helyzetébe is, még ha amúgy szívesen el is engednének, azért biztosan féltenek, pláne, ha azt sem tudják, kikhez mennél. Ráadásul felelősek is érted jogi értelemben is, ha történik veled valami, vagy ha te csinálsz valami baromságot, őket veszik elő.

2014. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

6 os, problémák vannak értőolvasás terén :)


15 évesen.. ne akarj másoknál aludni 15 évesen, amíg a szüleid úgy gondolják, hogy nem, akkor az egyet jelent azzal, hogy nem.


Nem tartana még érettnek ahhoz, hogy máshol aludj..

2014. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
miii van? elnézést de azért annyira fiatal még nem vagyok hogy ne aludhassak másnál úgy gondolom! nem egyszer aludtam másnál.
2014. júl. 13. 23:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom, azokat, akiknél eddig aludtál ismerik a szüleid.

Most kaptál egy csúnya leckét az élettől: ne ígérj olyat, amit nem tudsz teljesíteni.

Én is sokat vitáztam ezen a szüleimmel.

Most már anyuka vagyok, és megértem az érzéseiket.

Hülyén hangzik, de talán a felelősség a legjobb szó rá.

Van kutyád? Szorozd meg az érzést ezerrel. Na valami olyan anyának lenni.

Mindenért ő a felelős. Olyan dolgokert is amikre nem is gondolsz.

Mint például a boldogságod, a lelki épséged. Félelmetes dolog, mennyire akarja egy szülő, hogy a gyereke egészséges, kiegyensúlyozott legyen.

Nah mindegy.

Mutasd be őket az a biztos.

A szüleid megnyugodnak, hogy nem baltasgyilkosok, tudni fogják, hol és kivel vagy.

Ne szökj, vagy hazudj.

Megtettem egyszer és senkinek se kívánom. A nagy barátaim otthagyták a kakiban és kishijjan megerőszakoltak.

2014. júl. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!