Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Szent Imre Gimnázi...

LoveLoveK. kérdése:

A budapesti Szent Imre Gimnáziumról kérdeznék egy-két dolgot az oda járóktól? Lent vannak.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is bocs a kérdőjelért a címben, de csak így fogadta el :D A Budai Ciszterci Szent Imrébe szeretnék menni, és érdekelne egy (több :D)belsős véleménye is. (négyosztályos, matek tagozatra mennék)

Úgy összességében milyen a gimi?

Tanárok milyenek?

Diákok?

Milyenek a tanórák?

Milyen az épület? (már voltam ott, de csak azelső emelten...:D)

Programok?

Mikor van mise?

Milyen a hittan, milyen gyakran van?

Milyen lelki napok vannak, milyen sűrűn?

Mennyire tartjátok erős gimnáziumnak?

Köszönöm :)



2015. febr. 17. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Én is a cisztercibe mennék de csak hallásból tudok róla pár dolgot. A tanárok állítólag nagyon jófejek. Azt hallottam nagyon erős gimnázium, az egyik felnőtt ismerősöm rengeteg barátja oda járt és most is eléggé sikeresek. Az épület nagyon szép, már körbejártam (szerintem kicsit olyan mint egy labirintus, biztos párszor el fogok tévedni :D de am jó ).

Remélem tudtam valamennyit segíteni!

2015. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!