Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki eltudná mondani milyen...

Valaki eltudná mondani milyen egy Magyar szóbeli a Debreceni Tóth Árpád gimnáziumban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóbeli vizsgán pl. nem látszik, hogy rossz a helyesírásod. Ez határozott előny esetedben.
2015. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egész okos vagy!
2015. febr. 18. 12:46
 3/3 Zsankaa:))) válasza:

A nyílt napon, amit kaptunk kiskönyvben benne voltak a tételek mind irodalomból, mind nyelvtanból. Én azokból készültem fel, pechemre, teljesen potyára. Az összes tétel szövegértés volt (mind különböző témájú). Kihúztam egyet és a lapon 5 kérdés volt a szöveggel kapcsolatban. Kaptam 30 percet kidolgozni, majd el kellett mondanom a válaszaimat + a tanárnő is kérdezgetett. De ahogy az előttem lévőket hallottam, jobban belekérdeztek az irodalmi tudásba is. Mindegyik szöveg kapcsolódott valamilyen irodalmi műhöz és erre kellett rájönni. Aztán, akik szerencsések voltak (vagy nem) próbálták még kideríteni az olvasmányok iránti érdeklődési körüket.

Gondolom már túl vagy rajta. Hogy sikerült? :)

2015. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!