Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnázium (Bp....

Eötvös József Gimnázium (Bp. ) szóbeli?

Figyelt kérdés
Most felvételizek, és matek, vagy a nyelv tagozatra jelentkeztem. 85 pontot írtam, 37 magyar 48 matek. A matek szóbelin milyeneket kérdeztek? Nehéz volt? Miből kell felkészülni? A válaszokat előre köszi!

2015. febr. 19. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
En ma voltam magyarbol (tudom hogy a natek erdekel) es nagyon kedvesek es joindulatuak voltak a tanarok ha rosszat mondtam segitettek kijavitani. Elotte a folyoson is eleg jo a hangulat ottani diakok beszelgetnek veled stb
2015. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mikor mesz felvetelizni?
2015. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végül magyarból szóbelizek, és németből. 3-án megyek majd.
2015. febr. 27. 16:38
 4/8 A kérdező kommentje:
A magyar nehéz volt? Megnéztem a példákat, és nem tűntek olyan könnyűnek...
2015. febr. 27. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehez meg ok is igyekeznek olyat kerdezni amit latjak hogy tudsz
2015. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát jólvan köszönöm, még azért készülök rá egy kicsit:)
2015. febr. 28. 13:01
 7/8 anonim válasza:
Én pénteken voltam magyarból. Nézd át ezeket a mintafeladatokat, mert ezek közül kapsz majd ott is ( legalábbis én olyat kaptam ). De nagyon rendesek, próbálnak rávezetni és van előtte 30 perced felkészülni a szöveggel. Sok sikert hozzá :))))
2015. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi jól sikerült a szóbeli, jó szöveget kaptam, és nagyon jófej volt a tanár is:)
2015. márc. 7. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!