Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Mi legyek, ha nagy leszek? "

"Mi legyek, ha nagy leszek? "

Figyelt kérdés

Evidens, hogy mindenképpen olyan szakmát szeretnék, amit ha jól csinálok, el tudok vele helyezkedni. A kedvenc tantárgyam a matek, mindenképpen ebbe az irányba szeretnék elindulni. Mellé a kémiát néztem ki, abból is egész jó vagyok. Innentől kezdve gondoltam én a vegyészetre, vegyészmérnökire, de nem tudom, mennyire van/lesz rá kereslet. A fizika is megy úgy-ahogy, bár nagyon nem szeretem, s gyakran nem is látom át elsőre az összefüggéseit. A bioszt régen nagyon szerettem, most már egyre kevésbé, de azért fogjuk rá, hogy egész jól megy. A humán tárgyakhoz nem értek, éppen ezért gondolkodok természettudományi vonalon. Édesapám mindenképpen az építészmérnökit erőlteti, de még ha az elméletet meg is tudnám csinálni, a rajztudásom (hiánya) miatt halálra van ítélve az ügy.


Segítségeteket előre is köszönöm!

16/L (tizedikes)



2015. márc. 2. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyészmérnök király ötlet,ők nem nagyon maradnak állás nélkül itthon se !:)
2015. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2015. márc. 3. 14:41
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Ami tetszik. Ne azt nézd, mire van kereslet, hanem azt, amit szívesen csinálsz, azzal többre mész.
2015. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!