Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lehet ha gépészeti suliba...

Mi lehet ha gépészeti suliba megyek?

Figyelt kérdés

csokii mindenkinek....ebben az évben ballagok és el kell döntenem hogy hova mennyek továbbtanulni.Ha megjelölök egy olyan iskolát ahol gépészet szak van akkor mi is lehetek ha nagy leszek?:D

Sűrgős lenne.

Előre is köszi:)


2010. febr. 15. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök, műszaki menedzser.
2010. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom középiskola választásáról van szó. Szóval azzal még se gépészmérnök, se műszaki menedzser nem leszel, csak ha utána mész tovább egyetemre. Csak a pontosság kedvéért:)
2010. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha elvégzem a szakközép sulit akkor muszáj egyetemre mennem?Nincs olyan lehetőség hogy elmenjek egy 2 éves OKJ- és képzésre miután befejeztem a szakközépsulit?Ha igen akkor mi lehetek?:D
2010. febr. 15. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz okj-ra. Simán jó az is. Pontosan nem tudom, hogy mi lehetsz, beírod googlebe hogy okj, tuti kidob mindent
2010. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. febr. 15. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi akarsz lenni, mivel akarsz foglalkozni a jövőben, mi érdekelne? :)
2010. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha maradsz OKJ s képzésen akkor épületgépész vagy gépgyártás technológus technikus lehetsz.Ha egyetem akkor mérnök vagy müszaki menedzser mint ahogy előttem is írták.De attól hogy gépészeti suliba jársz még mehetsz akárhova egyetemre / fösulira .
2010. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!