Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem abban segiteni,...

Tudnátok nekem abban segiteni, hogy madách imre vagy varosmajori gimnáziumot valasszam? Mindketto elkepesztoen tetszett de felek ha az egyiket elsonek megjelolom es felvesznek megbanom. Mindent beleertve indokoljatok halehet!

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyiket sem tudod megbánni :)

A Városmajori nagyon jó suli, remek közösséggel, nagyon jó nyelvtanítással, és színvonalas oktatással.

A Madách ugyanez, talán a nyelveket kicsit magasabb szinten tanítja... Közismereti tárgyakban lehet, hogy gyengébb erősségű...

Én azt mondom, egyikkel sem lehet melléfogni :) Írj egy listát, mit tapasztaltál a szóbelin, a nyílt napokon, esetleg amit írtál beszéld át a szüleiddel, az osztályfőnököddel, esetleg a barátaiddal, hátha ők tudnak segíteni.

2015. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom!:) a nyiltnap mindketto helyen nagyon tetszett,a vmgbe jartam elokeszitore az is szuper volt. A szobeli a migben sokkal jobb volt minden szimpatikusabb volt!
2015. márc. 15. 05:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen érdeklődésű vagy.

Ha a nyelvek, humán tárgyak fontosabbak számodra, akkor válaszd a Madáchot, ott nagyon színvonalas ezeknek az oktatása :) (VMG-ben nem is indul humán szak)

Ha inkább a reál, természettudományi tárgyakat helyezed előtérbe, akkor én a Városmajorit ajánlanám :)

2015. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Általános iskolában tanítót kell választani, középiskolában iskolát kell választani! Talán hallottátok már ezt. Igaz.

Ne azt nézd, hogy mi volt a nyilt napon, vagy felvételin. Lehet, hogy a felvételin egy nagyon kedves tanárt fogtál ki, de soha többé nem találkozol vele és a többi meg emberevő (vagy fordítva).

A nyílt napon, tájékoztatón minden iskola el akarja adni magát, és lehet, hogy pont a gyengébb iskolában a legkedvesebbek, hiszen ők szeretnének a legjobban okosabb gyerekeket megkaparíntani, hiszen így kerülhetnek jobb helyre a rangsorban. Aki már fenn van, annak nem kell annyira a reklám.

Inkább az alapján dönts, hogy mit szeretnél a jövőben, merre mész majd tovább és abban milyen erős a suli.

Az oktatas.hu-n meg tudod nézni az érettségi eredményeket, kompetenciamérés eredményeit. Össze tudod hasonlítani. Iskolát válassz, az eredményeit nézd és ne azt, hogy pirosra vagy zöldre van-e festve a fal a termekben.

2015. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
A VMG-t választanám
2015. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
VMG!!! A legjobb!! Közösség, nyelvek, tanárok szuperek! Egy olyan hely ahova az ember szívesen jár be. Én nem bántam meg, sőt! Rengeteg program, diákélet és tanulás. Ha szeretsz tanulni, akkor gyere a Majorba!
2015. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Én a Városmajort választanám. Szép épület, jó hangulat, jó tanárok.
2015. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek!!
2015. márc. 16. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:

hűű nem tudom én talán egyiket sem. nem járnék suliba. (madáchos vagyok)

végül melyiket választottad?

2015. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!