Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budai Ciszterci Szent Imre...

A Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumba jófej diákok járnak? Esetleg 5-6-osok milyenek?

Figyelt kérdés
Jövőre oda mennék,a nyolc évfolyamosra, de alapból 5-esként.Konkrétan az a probléma, hogy a koromhoz képest magas vagyok ( kb 160-170 cm) és a leendő osztályomba lennének a hugommal egy idősek is (2005-ös születésűek)Azért érdekelne, mert félek, hogy a korkülömbség miatt nem jönnék ki jól az osztálytársaimmal. Esetleg talán lóghatnék mostani 5-esekkel, az egyikőjüket ismeri a barátnőm is de nem tudom kedvelne e. A Batthyány-ba meg az egyik legjobb barátnőm jár akinek az egyik osztálytársával is találkoztam már és úgy tűnik ő kedvel. Esetleg menjek inkább oda? Nagyon fontos lenne a gyors válasz!!! Köszönöm

2015. márc. 15. 16:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nem járt még le a módosítási határidő? Sikerült dönteni? A Batthyány nagyon jó suli, ha a közelében laktok, érdemes azt választani.
2015. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Igen lejárt de lehet, hogy anyum elrontotta és most már azt se tudom hova megyek :(
2015. márc. 21. 11:03
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, mi történt? Nem emlékeztek rá, milyen sorrendben írtátok be az iskolákat? Ne aggódj, mindkét iskola nagyon jó, bármelyikbe is mész.
2015. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem csinéltunk másolatot, és lehet, hogy az egyik suli kódja rosszul lett leírva :( Akkor viszont marad az eredeti.
2015. márc. 22. 10:31
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel lehet hívni őket megkérdezni, biztos tudnak tájékoztatást adni, mit írtatok be. Melyik mellett döntöttetek végül?
2015. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
A Cisztercit választottuk. Mondtam anyunak, hogy hívja fel őket (azt hiszem kedden) de azt mondta most már mindegy mert ha nem jó akkor már nem ér oda a módósítás módosítása (ha egyáltalán van ilyen)Próbáltam meggyőzni de nem sikerült úgyhogy jelenleg azt sem tudom hova megyek, mert eredetileg a Batthyány volt bejelölve, de most a Ciszterci és... ajjj :(
2015. márc. 22. 15:37
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elrontottátok, ha jól értem, bízni kell abban, hogy nem. Ha csak az egyik kódját rontottátok el, de ki lehet következtetni a sorrendet, lehet elfogadják. Ha a sorrendet, az gázosabb, de a hivatalos értesítés után lehet beszélni az igazgatóval, vagy félévkor átjelentkezni. Vagy az is lehet, hogy azért történt így, mert a Batthyány a te utad. :-)
2015. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a Batthyány biztos nem az én utam mert akkor tavaly felvettek volna :) A Cisztercibe meg tavaly nem is tudtam volna menni mert nem volt busz és be se jelöltük. Szóval ezt tudtuk be a sorsnak. De igazából a Batthyány-nak is örülnék mert az volt az "álom" így igazából az valóra vált. De ha elrontottuk a módosítást az már tényleg a sors keze :)
2015. márc. 22. 16:50
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, hogy mindkét helyre felvettek, büszke lehetsz az eredményre. :-) Bár azt nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy elrontottátok? A sorrendet, vagy mit?
2015. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem,van egy iskola ahol nem igazán tudtuk mi a rendszer, be se mentünk szóbelire mert nem tudtuk, hogy behívtak e. És ez így teljesen elfelejtődött, ezért lehet, hogy anya rossz kódot írt be(beírta csak nem tudni,hogy jól) vagy nem tudom valami hasonló. Nekem csak annyi lett elmondva, hogy lehet, hogy el lett szúrva, de nem igazán értettem mi a lényeg. Amúgy köszönöm a dicséretet igazán jól esett :)
2015. márc. 22. 18:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!