Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budai Ciszterci Szent Imre...

A Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumba jófej diákok járnak? Esetleg 5-6-osok milyenek?

Figyelt kérdés
Jövőre oda mennék,a nyolc évfolyamosra, de alapból 5-esként.Konkrétan az a probléma, hogy a koromhoz képest magas vagyok ( kb 160-170 cm) és a leendő osztályomba lennének a hugommal egy idősek is (2005-ös születésűek)Azért érdekelne, mert félek, hogy a korkülömbség miatt nem jönnék ki jól az osztálytársaimmal. Esetleg talán lóghatnék mostani 5-esekkel, az egyikőjüket ismeri a barátnőm is de nem tudom kedvelne e. A Batthyány-ba meg az egyik legjobb barátnőm jár akinek az egyik osztálytársával is találkoztam már és úgy tűnik ő kedvel. Esetleg menjek inkább oda? Nagyon fontos lenne a gyors válasz!!! Köszönöm

2015. márc. 15. 16:17
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod utolsó! Igazából az idősebbekről már lemondtam mert gondoltam, hogy hasonló a helyzet... És az osztálytársaim is jófejnek tűnnek és már annyira sorsszerűen jött a suli, hogy rossz már nem lehet :) Az elvárásokkal nincs különösebb bajom, könnyen tanulok és persze újrajárom az ötödiket szóval nagy gond nem lehet :)


Mindenkinek köszönöm, hogy tartotta bennem a lelket!!!

2015. aug. 20. 14:14
 32/32 Bogi11 ***** válasza:
Kérdezném az odajáróktól, hogy milyen az iskola légköre? Azóta kedves kérdezőnek is vannak már saját tapasztalatai. :) Ami érdekel, hogy milyenek a tanárok, a nyelvoktatás, a közösségek? Nem túl vaskalapos-e? Az országos listán igen előkelő helyen van, de valamiért mégsincs akkor híre, mint a többi (Eötvös, MIG, VPG, Fazekas stb. gimiknek. Ami zavart az az, hogy nincsen, vagy legalábbis tavaly nem volt nyílt nap. Amikor bementem egyszer, igaz iskolaszünet volt, az épület nem tűnt barátságosnak és a portás sem. :( Szerintetek (szülőként) bemehetek oda egy iskolai napon, ahol szóba is eredhetnék diákokkal?
2015. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!