Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budai Ciszterci Szent Imre...

A Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumba jófej diákok járnak? Esetleg 5-6-osok milyenek?

Figyelt kérdés
Jövőre oda mennék,a nyolc évfolyamosra, de alapból 5-esként.Konkrétan az a probléma, hogy a koromhoz képest magas vagyok ( kb 160-170 cm) és a leendő osztályomba lennének a hugommal egy idősek is (2005-ös születésűek)Azért érdekelne, mert félek, hogy a korkülömbség miatt nem jönnék ki jól az osztálytársaimmal. Esetleg talán lóghatnék mostani 5-esekkel, az egyikőjüket ismeri a barátnőm is de nem tudom kedvelne e. A Batthyány-ba meg az egyik legjobb barátnőm jár akinek az egyik osztálytársával is találkoztam már és úgy tűnik ő kedvel. Esetleg menjek inkább oda? Nagyon fontos lenne a gyors válasz!!! Köszönöm

2015. márc. 15. 16:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy törlik az egész módosítási nyomtatványt csak azért, mert az egyik iskola kódja el lett írva.
2015. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha az első helyen megjelölt iskolát jól írtátok be, szerintem sem lesz gond.
2015. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg sokat segítettetek!
2015. márc. 23. 17:44
 24/32 anonim ***** válasza:
Mi a 3. suli, ahova jelentkeztél? :-)
2015. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom, összesen 4 van mindenhova felvettek. Van még a Kempelem és a Szilágyi Erzsébet.
2015. márc. 27. 19:02
 26/32 anonim ***** válasza:
Megvan már az eredmény? Hol tanulsz tovább? :-)
2015. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Még sajnos senkinek sincs eredmény, jövő hét szerdán küldik ki a felvettek listáját az iskolák :/
2015. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy holnapig van a határidő. Most azt várjuk, hogy melyik suliból jön a levél :)
2015. ápr. 23. 11:15
 29/32 A kérdező kommentje:
Bocs, a kiküldési volt. Szerdán jön.
2015. ápr. 24. 16:56
 30/32 anonim válasza:
A Szent Imre nagyon jó suli. Az elvárások kicsit kemények, de a programok nagyon jók. A korkülönbség miatt ne aggódj, az egyik legjobb barátnőm két évvel fiatalabb nálam. De azt tanácsolom, hogy ne próbálj beilleszkedni az eggyel nagyobb évfolyamba(én is ebbe az évfolyamba járok), mert már nagyon összeszoktunk, és nem hinném, hogy sikerül majd beilleszkedned. Az osztályok minden versenyben egymás ellen vannak. De úgy hallottam, hogy nagyon jó osztályok indulnak.Nálunk a legidősebb és a legfiatalabb között majdnem 2 év van.
2015. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!