Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerbesek! Akik már vizsgáztak...

Szerbesek! Akik már vizsgáztak matekból? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Akik nem idén vizsgáznak matekból. Tényleg nagyon nehéz a vizsga? Melyik nehezebb a szóbeli/írásbeli? Tudtok olyanról aki megbukott? Ti mennyit tanultatok rá?

Én idén vizsgázok és kicsit félek tőle mert nem vagyok túl jó matekból

Köszi a válaszokat :)



2015. márc. 30. 16:14
 1/3 anonim válasza:

Már négy éve, hogy vizsgáztam matekból, de amennyire emlékszem annyit kértek számon, amennyit év közben leadtak, és szerintem a jegyek nagyjából ugyanazok is lettek, mint ahogy a tz-k sikerültek, meg amilyen jegyet kaptunk félévkor/év végén.

A szóbeli és az írásbeli se nehéz, ha jó vagy matekból, és mindkettő az, ha nem vagy olyan jó, szerintem tőled függ, hogy melyikkel boldogulsz jobban. Meg persze nem mindegy épp milyen feladatokat raktak az írásbelibe, meg milyen szóbeli tételek vannak, kinél vizsgázol, stb.

Bár nem emlékszem rá, de biztosan volt olyan, akinek nem sikerült a vizsga.

Én is eléggé paráztam, szóval azért tanultam, főleg a szóbelire, de mateknál sokkal lényegesebb, hogy értsd is, meg gyakorolni kell... :/

Én se voltam jó soha matekból, de egy hármast azért össze tudtam kaparni, meg egy kis készüléssel bárki össze tud, ne félj! ;)

2015. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is idén vizsgázom és szintúgy félek tőle, mert nagyon nem megy. :D Azért sok sikert!:)
2015. ápr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hanyas lett végül?
2015. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!