Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen témakörök, szituációk...

Milyen témakörök, szituációk fordulhatnak elő TELC középfokú angol szóbelin? Akik az elmúlt három évben vizsgáztak, nekik milyen szituációk voltak? (lent)

Figyelt kérdés

0. Bemutatkozás, amire nem kapunk pontot.

1. Témakörök, mint sport, kedvenc film vagy kedvenc zenekar (ezeket tudom)

2. újságcikk (eddig hallottam iskolai zaklatásról, videójátékokról, az internet rossz hatásairól, földrengésről, baby boomról). Még milyen témák lehetnek?

3. szervezés (eddig volt születésnapi party, házassági évforduló, jótékonysági bál, kezdő zenekarok koncertje). Még milyenek lehetnek, milyenek voltak?

Aki már volt vizsgázni akármikor, válaszoljon!


2012. okt. 4. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most voltam augusztusban. Lehetett választani, hogy egy sporteseményt vagy egy magyar hagyományos receptet mondok el. Az újságcikk a fiúk sok videojátékozásáról szólt. A harmadik az volt, hogy ki kellett találnunk egy ideális iskolát: tanárok, diákok, helyszín... Nem volt nehéz az egész, barátságos volt a hangulat. :)
2012. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ezeket a feladatokat egy könyvből írtad? mert közel sem ilyen egyszerű, nekem egy állatkertet kellett nyitnom... majd egy másik alkalommal edzőtermet, újságcikknek meg egy asszonyt megtámadtak, máskor meg a fogyókúrás kaják... egy tipp: próbálj meg vitatkozi a partnereddel , azt nagyon szeretik a vizsgáztatók
2012. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem könyvből, hanem tapasztalatból és ismerősök tapasztalataiból.
2012. okt. 16. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!