Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1,63vagyok matekból. Szerintet...

1,63vagyok matekból. Szerintetek meg fogok bukni? Többi lent

Figyelt kérdés
Minden hèten irunk egyszer, de sajnos ez egyhuzamban a sokadik egyesem. Járok matektanárhoz a koliban ha úgy van, tanárom külön órájára, meg másik matektanárhoz is. ès ott èrtem ès megy is. Mit tehetnèk?

2015. ápr. 5. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlik nem. Hányadik évfolyam, mi a témakör?
2015. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hog rajtad múlik,de nem ez a lènyeg hanem hogy a tanár hogy dönt. a felmentèsen is gondolkodtam.szögfüggvènyek. közèpisk.2.o
2015. ápr. 6. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
felmentést nem fogsz tudni csak úgy szerezni
2015. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom eljársz a különtanárhoz, ott érted, de utána nem gyakorolsz otthon egyedül. pedig az kéne, hiába magyarázzák el ha nem rögzül, ha nem használod nem fogod tudni
2015. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg kereshetsz jobb tanárt is. én nem is adnék ezért pénzt. egy újabb egyesért? minek
2015. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!