Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kirúghatnak, ha fegyelmi...

Kirúghatnak, ha fegyelmi tárgyalás lesz?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet hogy esti iskolába járok érettségizni szeptember óta. Annyi történt hogy órán az ügyeletes idióta mellé ültem, és hagytam hogy befújja a hajam taft-al és elkezdett fodrászkodni, a tánár úrnak meg nem igazán tetszett.

Másnap a tagozatvezető aki egyébként a magyar tanárunk mondta hogy a kettőnk ügyében fegyelmi tárgyalás lesz emiatt. Utána szünetben elmondtam a tanárnak mindent és hogy nem kellett volna oda ülnöm mellé, de ugyan akkor belátom hogy nekem is van felelősségem a dologban.

Azt mondta hogy elsőre senkit nem fognak még ki rúgni.

És hogy tudja hogy am én nem ilyen vagyok nekem a jegyeim is jók és am egyik tanárnak sem volt még gondja velem viszont akivel ültem már többször is fegyelmetlen volt órán, a padon mászkált meg kiabált órán, én semmi ilyent nem csináltam és biztosan ezer százalék tudom magamról hogy nagyon jó lecke volt ez és még jobban meghúztam magam...

És azt is mondták hogy tudják hogy nem én voltam a fő fodrász mester. De ugye ez a tárgyalás dolog rám is kiterjed értelemszerűen.

Szerintetek annak ellnére hogy azt mondták nem lesz belőle gond és engem nem fognak kirúgni biztosan(ezt az tanárom is mondta akinél az egész történt) csak esetleg kerül valami bejegyzés a naplóba attól még kirúghatnak vagy szerintetek meg úszom a dolgot?


Az érettségit komolyan gondolom mint mondtam egy 1-esem sincsen és tanulok is. Nem kell leoltani tudom hogy én is hibás vagyok, de azért nem lenne jó ha emiatt nem fejezhetném be a sulit.

21/f


2015. ápr. 8. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván kirúghatnak attól függetlenül, hogy mit súgtak neked a folyóson. De ennyiért biztos nem fognak. Elég nevetséges dolog lenne.
2015. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!