Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha azt hazudom, hogy elhagytam...

Ha azt hazudom, hogy elhagytam a diákomat, lehet következménye? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
OKJ képzésen vagyok és 1 hónap múlva vizsgáztam volna. Az első év Hawaii volt, aztán a második év maga a rémálom. Két hónappal vizsgák előtt jutott a tanároknak az eszébe,hogy hoppá vizsga van és hirtelen elkezdtek egy rakás anyagot feladni. Ekkor kb. mindenki rájött,hogy semmit nem tud a szakmáról, mert addig konkrétan semmit nem tanítottak. Ráadásul néhány tanár nem igazán járt órára, ezért folyamatos órapótlások délután meg lyukas órákban. Én meg jelentkeztem emelt töri érettségire és még arra is készülnöm kell, így úgy döntöttem nem fogok bejárni, hiszen amúgy sem érdekel a szakma, a tanárok jól elvették a kedvemet tőle. A diákomat viszont le kellene adnom, mert megszűntették a jogviszonyomat. Ha azt kamuzom,hogy elhagytam, akkor lehet belőle valamilyen probléma? Vagy adnak valami ideiglenest?

2015. ápr. 14. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötelességük elvileg helyettesítő papírt adni, mivel az érvényesített diákod október 31-ig érvényes és használható. Akkor is, ha elveszik tőled.
2015. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elvileg nem, mert nem tudják bizonyítani, hogy ez nem igaz

és tényleg van aki elhagyja

de nem tudom, mivel nem ismerek senkit aki ezt csinálta volna

2015. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik szakma?
2015. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ügyviteli titkár
2015. ápr. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!