Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elsőre nem vesznek fel...

Molnár Richárd kérdése:

Ha elsőre nem vesznek fel orvosira, akkor következő évben újra kell érettségizni bioszból és kémiából?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell - semmi sem kötelező. Ha nem vesznek fel, eldöntöd, megpróbálod-e következő évben is (ez múlik azért azon is, van-e még kedved oda menni, mennyi ponttal csúsztál le a ponthatárról, mennyire lett rossz az érettségid). Ha következő évben is oda akarsz jelentkezni, akkor érdemes újra érettségizni igen, mivel minél több a pontod, annál több az esélyed.
2015. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ilyen esetben hol lehet jelentkezni érettségire?
2015. ápr. 19. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyi kormányhivatalban.
2015. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 19. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:

csak abból amiből akarsz az eddigi eredményeid megmaradnak


a tapasztalat mégis azt mutatja nem érdemes kihagyni 1 évet mert az ember csak lustálkodik, szóval ha mondjuk gyógyszerre felvesznek akkor menj el

2015. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlott elmenni, hiszen lásd be könnyebb felkészülni úgy az emeltekre, hogy nincs ott mellette az 4 amit a hátad közepére kívánsz. Tavaly én sem jutottam be, és az egy év kihagyással nincs gond szerintem, nem feltétlen lustálkodik az ember. Ősszel újraírtam a bioszt, év közben csináltam egy nyelvvizsgát, most írom majd a kémiát, és évközben csináltam egy okj-s képzést, értelmetlen,d e legalább nem lustálkodtam :D. Végülis nem feltétlen tanultam többet tavaly, mint ebben az évben. Szóval szerintem, egy év kihagyás nem a világ vége, sőt én jónéhány embertől ezt hallom és érzem magamon is, hogy teljesen máshogy áll a dolgokhoz, kicsit komolyabb fejjel:) És ahogy már előttem is írták, a helyi kormányhivatalban kell jelentkezni.
2015. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!