Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan ismerkedjek gimiben?

Hogyan ismerkedjek gimiben?

Figyelt kérdés
most 8.-os vagyok és félek, hogy mi lesz jövőre gimiben.
2010. febr. 22. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi megy az magától! Én most vagyok 9.-es. Az elején mindneki csak a padtársával beszélgetett, aki mellé leült, utána meg mindneki látta, hogy kivel tud beszélgetni, barátkozni, kivel van közös téma. Ne legyél zárkózott az fontos. Mutatkozz be, mondd el milyen suliból jöttél meg ilyenek.
2010. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval, nem kell emiatt aggódnod, meg fogod találni azt, akivel a legjobban kijössz. beszélgess mindenkivel, aki szimpatikus :)
2010. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nagyon nagyon fontos, hogyha lesz gólyatábor akkor mindenkihez menj oda beszélgetni és ne mindig ugyanazokkal az emberekkel lógj. Én is elkövettem ezt a hibát és aztn suliba órák miatt nehezebb ismerkedni. Ne aggódj ha hülyének néznek csak szimplán menj oda mindenkihez és spannolj össze velük kérdezd meg honnan jöttek, milyen zenét szeretnek? stb... a többi már jön magától ;)
2010. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

na milyen volt? XD

gondolom azót elég jól megismerted őket :):)

2011. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm. :D Imádom a gimimet, és sokan szeretnek engem. :D Én is őket. :D
2011. aug. 22. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
na,az tökjó :D
2011. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!