Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért sír mindenki a magyar...

Miért sír mindenki a magyar érettségi miatt? Rengeteg érettsigiről kijövő diákot láttam az utcákon már reggel 10 órakor is!

Figyelt kérdés
Pedig délig lehetett írni. Akkor úgy látszik nem volt annyira nehéz, megjegyzem egyből mentek is energiaitalt venni a nagy munka után.
2015. máj. 4. 18:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én is idén érettségizek, és ami a szövegértésen volt, az katasztrófa. A szöveg tömör és tele van infóval (ami nem is baj), a feladatok félrevezetőek, kétértelműek vagy értelmetlenek, és az idő is kevés. Sírva fogok tapsolni magamnak, ha 20 pontot elérek.
2015. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát jah kész vicc ez az egész. Próbaérettségin 34 pontot értem el a 40 ből, itt meg 20 nál kétlem, hogy többet.

Még jó, hogy élesbe sikerül szarul, éljen.

2015. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szövegértés miatt "sírunk",nem a szövegalkotás miatt
2015. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagyok zseni, pár éve érettségiztem, hallottam, hogy panaszkodnak a mai irodalomra, ezért gondoltam, megoldom. Vonaton utazva, tabletről olvasva 40 perc alatt lettem kész. Minimum 37 tiszta pontom van, ezen kívül valószínű, +1 az igaz-hamis feladat miatt, arra még várom a hivatalos javítást.

Szövegértésnél először mindig a kérdéseket olvastam el, hogy képben legyek, mire kell figyelni, csak azután a szöveget, mindig jó taktika volt.

Intelligenciától és általános műveltségtől függetlenül, szerintem egy közepes képességekkel rendelkező 17-18 éves tisztán a szövegből meg tudja írni a mait 30/40 pontra.

2015. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Reméljük a Legjobbakat
2015. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!