Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz a matek érettségi?

Nehéz a matek érettségi?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy most így 1 nappal a matek érettségi előtt nagyon be vagyok sz*rva! :D

Esetleg valami tipp? Tapasztalatok? Mindenki aki túl van rajta : "Jaj semmi az egész, függvénytábla.." Hát én nem érzem így :/ Ez a mumusom már ki tudja hány éve, de most utolért a végzetem...:( :DDD



2015. máj. 4. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyet adnak idén, és te miből vagy jó.

De nem nézted meg az előző évi teszteket?

2015. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát,hányasra hajtasz? :D 3-as megvan függvénytábla + minimális tudás
2015. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha kettes jó akkor nagyon könnyű. Ha 90% felett akarsz akkor már kell hozzá tudás is.
2015. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Idén könnyű lesz és megcsináljuk!!!!

Viszem az összes kis kabalámat.

2015. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát én nekem a 25% is tökéletes, csak ne keljen szóbeliznem :/ 4. válaszoló, nagyon remélem, hogy könnyű lesz ahogy írtad :D A mai magyar érettségitől kiégtem...
2015. máj. 4. 20:22
 6/18 A kérdező kommentje:
De megnéztem amúgy az előző évieket, de ugye amiket holnap kapunk, ismeretlenek lesznek :/ Én nagyon hülye vagyok matekból...
2015. máj. 4. 20:24
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, számomra a tavalyi elég nagy szívás volt elsőre, remélem idén jók leszünk! Az a lényeg hogy ne szarj be, minden számítást írj le, SEMMIT NE HÚZZ KI!!!!!!!!!!!!!!!! Mert lehet jó a részszámításod és kaphatsz rá egy-két pontot! Hajrá! :)
2015. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért ha két megoldást is leírsz akkor a rossznak ítélted azt húzd ki:)
2015. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm és Neked is sok sikert! :)
2015. máj. 4. 20:39
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 55% kéne minimum, több próbaérettségit is írtam eddig, és tényleg nagy különbségek vannak az eddigi években összeállított feladatsorok között. Volt, hogy sikerült 80%-ra megírni, de volt, hogy csak 50-re ...hát remélem, hogy most az előbbi lesz.
2015. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!