Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KEFO-GAMF párhuzamos, duális...

KEFO-GAMF párhuzamos, duális képzés. Járműmérnök, műszaki szakoktató?

Figyelt kérdés

Jelenleg 12.-es vagyok, a matematika érettségi jól sikerült úgy érzem (85+ pont) a fizika miatt nem aggódom, illetve az informatikai alapismeretek tárgy is menni fog, hasonló szinten mint a matematika.


Felvettek a Knorr-Bremse-hez mint duális járműmérnök hallgató (jelölt), viszont érdekel a műszaki szakoktató szak is, főleg a gépészeti szakirány. A kérdésem a következő:


Lehetséges-e mondjuk az első év után felvenni párhuzamosan akár levelezőn a műszaki szakoktató szakot?

Azt tudom, hogy duplán fogynak a félévek, de kis gyűjtögetéssel szerintem a 12 félév alatt meglehet spórolni a maradékot.


Lehetséges ez így? Vélemények?


2015. máj. 6. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, külön felvételi eljárásban kell jelentkezned jövőre műszaki szakoktatóra.
2015. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!