Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debeceni Egyetem GYTK...

A Debeceni Egyetem GYTK szakâra 400 a mimimum ponthatár. Sok helyen olvastam hogy rosszul sikerültek az emelt kémiák. Csökkenthetik a minimun ponthatárt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem... max nem vesznek fel annyi embert.és az utolsó felvett pontszáma lesz 400...

de én hiszem, hogy lesz annyi ember aki eléri legalább ezt a pontszámot.

ennél kevesebbre ne számíts..

2015. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a "rosszul sikerültek a kémiák" meg elég relatív. több ezren próbálkoztak, persze van akinek elég gyatra lett vagy nem készült fel megfelelően, és sokkal könnyebb szidni az érettségit, mint elismerni, hogy nem tanult eleget.az egyik barátnőm 95%ra számít, több ismerősöm is biztos, hogy legalább 80% lett.

én kémiából nem idén érettségiztem, de elvileg az utolsó rettegett feladat is benne volt az ötösöm lesz kémiában, más számokkal.

és ne felejtsük el, hogy jelentkeznek tavaly érettségizettek is, vagy akik csak kémiából érettségiztek idén, szóval többet tudtak készülni.

400 alatt nem lesz, csakúgy mint a többi helyen se lehet 280 alatt

2015. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz ennél kevesebb. Túl sok ember van már így is gyógyszerészetin, aki nem oda való. Mellesleg szerintem a kémia könnyebb volt a tavalyinál, bárki bármit is mond. Az elmélet nagyon korrekt volt, a számolásnál az utolsó két feladat volt csak nehezebb, sval szerintem egy 70-75%-osra lehetett teljesíteni.


Egy GYTK-s.

2015. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A minimumot nem fogják csökkenteni.
2015. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utána olvastam. akkor csökkenthetik hogyha nincs elég jelentkező

de nagyon kétlem tényleg, hogy a több ezer emberből vagy 150-200 ne lett volna képes elérni legalább ennyit.

2015. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :)
2015. máj. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!