Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár káromkodhat-e az órákon?

A tanár káromkodhat-e az órákon?

Figyelt kérdés
azé kérdem mert már egy párszor előfordult hogy az ének tanárunk óran elégé csúnyán káromkodot a dikákokra mindt pl: elmész te már a pics*ba ,levagy sz*r va, baz*meg te hülye gyerek meg hasonlók. ja és ha nem tudom számit e valamit de általános iskola
2015. máj. 20. 16:08
 1/7 anonim válasza:
100%
nem.
2015. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem.
2015. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen nem tehet ilyet a tanár, csak az a gyanúm, hogy a gyermekek sem tartották be a kötelességeiket...
2015. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
No jó, de a rendőr sem szidhatja meg a közvetlen felmenőidet, mert tilos jelzésnél mondjuk átmentél a zebrán! Azért mindennek megvan a maga módja!! :-)
2015. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, értem. A diák mindendt megtehet... Igen.
2015. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a diák kezelhetetlen és az emberi megnyilvánulásból nem ért, akkor szerintem belefér. Nagyon el tud állatiasodni néhány gyerek, ne várja, hogy babusgassák, ha alapvető tisztelettel nincs a tanár felé és ökörködik órán.
2015. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Káromkodhat, DE nem a diákokra!!!!!
2015. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!