Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi szakok melyik...

Az alábbi szakok melyik elvégzésével van esélyem munkát találni? Melyiket ajánlanátok? Esetleg egyéb szakok? 18/L

Figyelt kérdés

A terv : igazságügyi igazgatási

B terv : munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási

C terv : politológia


Válaszaitokat előre is köszönöm :)


2015. máj. 21. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:
szakok közül *
2015. máj. 21. 13:44
 2/4 anonim ***** válasza:

A: Mire gondolsz pontosabban, mivel foglalkozik egy olyan ember, aki azt végezte?

B: Egy ismerősöm valami ilyesmit végzett, munkaügynél dolgozik havi 170-es fizuért..

C: Politológia? Szerintem ez akkor válhat javadra, ha valóban rajongásig érdekel a politika, ha oda kerülsz biztosan jól meg lehet belőle élni, de egy kormányváltással akár a munkádat is elveszítheted.. :)

Egyébként mely egyetemeket jelölted? Sok sikert a szóbeli érettségikhez! :)


19/F

2015. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jajjj én még nem érettségiztem :D még csak 10.es vagyok, csak erősen tervezgetek már :)
2015. máj. 21. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Hova jarsz suliba, milyen varosban vagy? :) hova szeretnel menni, melyik varosba?
2015. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!