Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezett valaki idén (...

Jelentkezett valaki idén ( 2015 ) BGF-PSZK pénzügy és számvitel szakára (költségtérítéses formában ) aki igen, hány pontja lesz kb?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 11:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
320-360, szóbelitől függ.
2015. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Gyerekek, nagyon izgatott vagyok! :D Remélem mindenkinek sikerül, amit kitűzött célul. :)
2015. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Közbe nekem is jobb lett az emeltem mint számítottam rá így 335 körül vagyok jelenleg még 340-345 lehet ha jól szóbelizek :)

Remélem mindenkinek összejön !! Sok sikert majd a szóbelikhez :)

2015. jún. 3. 15:57
 14/23 anonim válasza:
Én ezt a szakot jelöltem meg elsőként, kb. 390 pontom lesz. :)
2015. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Nekem harmadik helyes, de olyan 470 koruli pontom lesz 😊
2015. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok, énis ide jelentkeztem kb 340 pontom lesz! :)


Egyébként biztos vagyok benne hogy nem fog 290 felé emelkedni, hiszen tavaly elég volt a 260, idén eleve 280 lesz és nehezebbek voltak az érettségik átlagba (pl matek), előző évekbe is a minimum ponthatár volt. :) érdekük nekik hogy sokan fizessenek :D


ti amugy milyenek vagytok matekból? én attól félek a legjobban, inkább az a szorgalmas, "leülök és megtanulom" fajta vagyok nem az akinek minden teljesen egyértelmű... :/ már most félek az analízistől :D


ti jöttök gólyatábor (ha felvesznek persze) ? :)

2015. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is a matek miatt aggódom leginkább, mert két éve nem volt matekom, és akkor sem voltam egy zseni belőe. És szeretnék menni a gólyatáborba! :)
2015. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Amiatt ugy mond ne izgulj, hogy két éve nem volt matekod, beszéltem 1-2 felsőbb éves ismerösömmel és kb azt mondták hogy semmit se számít a középiskolás matek, egyedül a függvény rész fog kelleni, de azt egy délután alatt át lehet ismételni :)


amiatt izgulok énis amit irtál, hogy nem vagyok fogékony a matekra! viszont vannak marha jó tanárok:)


én már nagyon izgatott vagyok, remélem tényleg bejutok, nektek is drukkolok, aztán szeptembertől nyomjuk együtt!! :)


(utolsó elötti voltam)

2015. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást! Remélem, véletlenül megtaláljuk egymást a gólyatáborban. :D Sok sikert!
2015. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kapott már valaki Neptun kódot?
2015. júl. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!