Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira készülők! Ti milyen...

Orvosira készülők! Ti milyen orvosok szeretnétek lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy előbb fel kell, hogy vegyenek minket, de biztosan ti is gondolkodtatok már azon, milyen szakterületen dolgoznátok szívesen. :) Biztosan számotokra is vannak olyan részei az orvostudománynak, ami jobban érdekel titeket. Csak kíváncsiságból kérdezem. :)

2015. máj. 29. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, általános orvosi és fogorvosi nem ugyanaz, de orvosképzés mindkettő, ezért úgy éreztem, válaszolhatok...tehát mint kiderült, én fogorvos szeretnék lenni :)

Te milyen területeken gondolkozol?

2015. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én harmadéves vagyok. Sürgősségi, aneszt, de sokáig a neonatológia volt a terv. Majd kombinálom. :)
2015. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen gyerekorvos :)
2015. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem gond, hogy válaszoltál, sőt örülök. :D Húúúú, hát engem sok minden érdekel. :D Alapjában véve mindenképp belgyógyász, mert az olyan szépen rálát az egész emberi testre, vmilyen szinten mindenben érintett, aztán ő küldözgeti ide-oda a beteget, nagyon érdekel még a patológia is, szívesen lennék laborban és elemeznék szöveteket mikroszkóp alatt, persze a bonctermi része is érdekel, amikor betegséget kell megállapítani az elhunyton. Mostanában elkezdett érdekelni a sürgősségi orvoslás, szóval oxiológus is lennék szívesen, nem mentőn, hanem sürgősségi osztályon, kórházban. :) Régen a belgyógyászat-kardiológia volt a "szent" párosom, de mostanra kezdem a kardiológiát elfelejteni :D de még addig sok idő van :D de ezek érdekelnek, köszi, hogy válaszoltatok :)
2015. máj. 29. 09:31
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#1

naná hogy örülsz, hiszen nem vagyok vetélytárs! :D

2015. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na igen! :P :D
2015. máj. 29. 10:43
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is a belgyógyászatot néztem ki magamnak. Régen a belgyógyászat volt maga az orvoslás és ha elképzelek magam előtt egy orvost, akkor egy olyan embert látok, aki minden betegséget ismer, mindenre tudja a választ és ez nekem példakép.

Viszont még gondolkodom. Ha a sebészethez jönne meg a kedvem, akkor idegsebész, ha viszont a kutatáshoz, akkor mikrobiológia.

2015. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia,én majd a végső döntést a gyakorlatok után fogom meghozni. :) De elsődlegesen kardiológia,pulmonológia,reumatológia.
2015. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
pszichiátria,neurológia,fogorvos ja és szívesen lennék kutató orvos is
2015. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Mikatink válasza:
0%
...ha ezt mástól kell kérdezni, akkor inkább ne legyél orvos...
2015. máj. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!