Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt nagyon elcsesztem. Most...

Ezt nagyon elcsesztem. Most mehetek pótérettségizni októberben?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy elnéztem a vizsgaidőpontot az érettségi behívómon az egyetlen tantárgyból ami igazán számít a továbbtanulásomhoz, angol emelt szint. Legalább 20x megnézem már ezelőtt a lapot, és valamiért egészen máig úgy emlékeztem, hogy Június 7. volt ráírva, de nem. Június 4. ami ugye két nappal ezelőtt volt. Ez azt jelenti hogy buktam az emeltet? Középszintet már tavaly megszereztem, de ötös lett az emelt írásbelim, és nagy eséllyel meglett volna a nyelvvizsga is így a szóbelivel. Pótérettségi? :(

2015. jún. 6. 16:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:


Igazad volt. Kellett egy kis ismeretség (mázlim volt), de tényleg úgy tűnik, hogy megoldódni látszik a dolog, szereztem orvosi igazolást vírusos megbetegedésről, be kellett szkennelnem, és egy írásos kérvénnyel együtt e-mailben elküldeni. Így van rá esély, hogy kapok másik időpontot még a héten. :)

2015. jún. 8. 09:02
 12/18 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett
2015. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem jött válasz, de ma felhívtuk őket, azt mondták beérkezett a kérvény, holnapig értesítenek. Majd írok, hogy sikerült-e. :)
2015. jún. 9. 21:39
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, holnap mehetek! :)
2015. jún. 10. 14:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ez nem facebook, mert akkor like-olhatnám a kérdező kommentjét is. De tudod, hogy baromi mázlid van, és életed egyik legnagyobb hülyeségét követted el! A megoldásban pedig némi szerepünk volt nekünk is! Good luck!
2015. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok vele, hogy ilyen szerencse egyszer van egy életben. Hülye voltam, és rengeteget segített az egyik tanárom hogy megoldódjon, meg ismerettség is volt, és ti is, úgyhogy itt is köszönöm, egy életre megtanultam.

Egyébként sima ötös lett, megvan a nyelvvizsga. :)

2015. jún. 13. 08:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Az eredményt honnan tudod (azon kívül, hogy érzed)? Azt elvileg még nem mondják meg.
2015. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Telefonon felhívtuk ôket és megmondták :)
2015. jún. 13. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!