Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt érettségire menjek...

Emelt érettségire menjek egyedül, vagy szülő elkísérhet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, vajon nem ciki-e, ha anya elkísérne engem. Ismerem magam, és ha egyedül mennék, tutira szétizgunlnám az agyamat. Mivel totál idegen suliba van az emelt, ezért nagyon ismerős arcok sem lesznek.


Nekem nem ciki, hogy jön, sőt, ő ajánlotta fel nekem, hogy elkísér, mert tudja, milyen pánikolós vagyok.


De azért érzem, hogy 18 évesen önállóbnak kéne lennem, úgyhogy végülis nem tudom, hogy legyen...


2015. jún. 7. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmehet veled, nincs ezzel semmi gond. Annyi, hogy valószínűleg nem fogják a diákok közé engedni.
2015. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
27%
Az érettségit szerinted miért hívják "érett"-séginek?
2015. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző, sokkal felnőttebbnek tartok valakit, aki bevállalja, hogy kiröhögik, mint azt, amki gyávaságból egyedül elmegy, szétizgulja magát, aztán elcseszi az egészet. VAgy odamegy és be sem megy szóbelizni a para miatt.

Kérdező, menjen el veled, hidd el, mást is elkísértek már... sok sikert!

2015. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkísérhet, csak gondolom a megnyitóra meg ilyesmire nem biztos, hogy bemehet. Ha neked megnyugtató, hogy ott van, akkor ne aggódj emiatt.
2015. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!