Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktathat a tanár?

Megbuktathat a tanár?

Figyelt kérdés
Kerek 4-es az átlagom. Azt mondta ha holnap nem mondom fel a verset megbukok. Nincs erre valami törvény vagy ilyesmi? 8. általános.

2015. jún. 8. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Megbuktathat.
2015. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel csak ijesztgetett, hogy tanuljad meg. Megbuktatni biztos nem fog, ha tényleg négyesre állsz, max. beír egy egyest, ha nem mondod fel.

De én mondjuk megtanulnám, most egy vers ide vagy oda így a végén már nem oszt vagy szoroz...

2015. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A verset tudom, azzal nincs baj, csak érdekel, hogy lehetséges e. Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 8. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem buktathat meg, és nem is értem, ki az az állat, aki egy héttel évvége előtt még verset magoltat, és még fenyeget és hazudik is.
2015. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Verset tanultat és holnap dolgozatot írunk. 2 tantárgyból. Pénteken meg ballagás xD
2015. jún. 8. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
De szemetek! Ki se tudja addig javítani! Mi van, ha nem mentek be? (Megsúgom: semmi.)
2015. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!