Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bukás után kötelező évet...

Bukás után kötelező évet ismételni?

Figyelt kérdés

A pécsi keroban vagyok nulladik éves,idegenforgalmin.

Nagyon valószínű hogy bukni fogok matekból. Holnap van az utolsó esély,hogy javítsak. Átszeretnék menni az árpádos gimibe jövőre,mert nehéz az itteni szak (más meg nem érdekel azok közül,amik itt van). Ha esetleg nem sikerülne a pótvizsga,akkor is felvennének?

Jegyeim-

német 2,töri 2,irodalom 3, nyelvtan 4,gépírás 3,infó 4,tesi 3-as vagy 4-es (még nem zártak le), és a matek ugye ha nem sikerül akkor 1-es

Magatartás 4-es,szorgalom szerintem 3-mas lesz.



2015. jún. 10. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

(Ha megbuksz akkor a szorgalmad már csak kettes lehet.)

Ha újból kezdenéd a kilencediket (ez esetben ugye megbuksz matekból,és nem mész pótvizsgára, vagy elmész, de nem sikerül,) akkor elvileg a nyolcadikas jegyeid alapján fog menni. Mivel a kilencediket bukás miatt nem teljesítetted, szóval az az év mintha meg sem történt volna. Ha nyolcadikban jó jegyeid voltak, vagy közepes erősségű a gimnázium akkor szerintem felvesznek.

2015. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.


Igen,aránylag jó voltam nyolcadikban (magatartás 5,szorgalom 4,irodalom-nyelvtan 5,töri 4,angol 4,matek 3,infó 5,fizika 4,biosz 3,kémia 3,föci 4,ének 4,rajz 5,technika 5,tesi 4.

És akkor is a nyolcadikosat veszik figyelembe,ha nem első éves hanem nullaikos vagyok?

2015. jún. 10. 16:00
 3/4 A kérdező kommentje:
*Nulladikos*
2015. jún. 10. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Olyankor "pótvizsga" van
2017. jún. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!