Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyen a Nagy Lajos/Kan...

Szombathelyen a Nagy Lajos/Kanizsai/Premontrei gimnáziumokról vélemény?

Figyelt kérdés
Hová tanuljak tovább? Milyen a közösség/tanárok?

2015. jún. 15. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A Nagy Lajos a legjobb :DD
2015. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
62%
csakis a Kanizsai :D pesze
2015. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
45%
a premonrei a ribi képző és tudtommal a tanári kara is a semmivel egyenlő szóval azt nem ajánlanám de a másik kettő viszont egész jó gimi de igazából attól függ hogy milyen szakra akarsz járni a közösség pedig változó de ha szerencséd van jó osztályt kapsz.
2015. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

KDG kéttant ajánlom a legjobban :) (mást a Kanizsaiban nem)

Premontreiről állítólag nem olyan nehéz, a tanári kar nem túl jó.

a Nagy Lajosba nagyon sok ismerősöm jár, ők szeretik :) (a tesis osztályba ne menj szerintem)

2015. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
65%
Már elnézést, de a Premontrei Szent Norbert Gimmnázium egy nagyon jó iskola, jófej tanárokkal! :)
2015. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kecskeszárny válasza:
88%
Premo a legjobb suli. Legjobb tanárok, akik a gyerekek érdekeit nézik. És nincs kivételezés. Nem "ribiképző". A nagylajos meg a kdg az a ribiképző😅
2016. okt. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha szerinted az NLG ribi képző, a Premontrei meg nem, akkor van egy rossz hírem! :D
2017. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az NLG a legjobb (utsó voltam)
2017. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Hárman vagyunk nagyon jó barátnők, általánosban osztálytársak voltunk, aztán háromfelé mentünk középiskolába (nevezetesen a 3 fenn említett intézménybe, mindhárman angolos osztályba). Tavaly végeztünk mindhárman, leírom, hogy mit tapasztaltam.


Én NLG-s voltam, nagyon szerettem, bár az osztályon belül volt egy nagyobb szakadás, tehát kétfelé oszlott a társaság, de szerintem így is jó volt, nem kell mindenkivel éllel-nappal együtt lógni. Az angolt jól tanították, németen aludtam (bár angolos osztályba jártam, de azért igyekezhettek volna egy kicsit. A közösségi programokra sok a próbálkozás (iskolarádió, blog, stb) és versenyekre is vannak felkészítők. Szóval szerintem jó hely, erős iskola, a tesis osztályt leszámítva.


Az a barátnőm aki a Premontreibe járt, ő az osztályát és a tanárait is nagyon szerette. Náluk elvileg a természettudományos tárgyakat nem viszik túlzásba, de a nyelveket elvileg jól tanítják. Ő azt mesélte, hogy a Premóban nem az a "plusz", hogy egyházi iskola, hanem a tanárai és az osztálya.


A Kanizsairól sajnos nem tudok sok jót mondani. A barátnőm, aki ott tanult, nem nagyon szerette. Nem az osztályközösséggel volt baja, hanem a tanárokat meg az oktatást nem szerette. Végig magántanárhoz járt, hogy megtanuljon angolul, mert az iskolában nem vitték túlzásba a tanulást.


Szóval én az NLG-t és a Premót nyugodt szívvel tudom ajánlani neked. :)

2017. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Kikérem magamnak, hogy bármelyik intézmény is ribiképző lenne.


Nálunk (NLG) talán 4 olyan lány volt az osztályban, akikre ez ráfogható. De ők sem ribik, hanem csak nagyon elkényeztetett kis fruskák.

A Premontreiben a velünk párhuzamos osztályban elvileg 1 ilyen lány volt, de ő egy év után ki is bukott.

A KDG-s barátnőm azt mondta, hogy az ő osztályában nincsenek ilyenek, max az évfolyamán 1-2.


Ez azért nagyon elhanyagolható arány. Szerintem aki ezeket leribiképzőzi, az menjen az Orlayba vagy a Telekibe tanulni és majd rájön, mi is az a ribiképző.

2017. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!