Érettségi szóbeli?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődik az érettségi szóbeli időszakom,nagyon ideges vagyok(tudom mindenki az,de én különösen)tanultam rá meg minden,de félek,hogy nemfog jól sikerülni,nagyon félén vagyok,nehezen tudok felelni mások előtt ideges leszek nincs önbizalmam.Akik már voltak mit javasolnak az idegesség leküzdése ellen.Illetve mik a tapasztalatotok az érettségivel kapcsolatban.
2015. jún. 20. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Ne félj! Ha tanultál, nincs okod az aggodalomra, én is féltem, de én azért, mert tételek felét nem néztem át, aztán minden szerencsésen alakult. :)

Én is önbizalomhiányos vagyok, 5-en vártunk arra, hogy feleljünk, de mindenki engem nyugtatgatott, mert látták, mennyire be vagyok szarva. De látod, itt vagyok, túléltem, tarts ki, gondolj arra, hogy mindjárt vége! :)

2015. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és neked hogy sikerült?
2015. jún. 20. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Én magyarból és töriből szóbeliztem egy napon, a magyar szóbeli 90%, töri 86% lett. Magyaron nagyon sok hülyeséget mondtam, egyik verset elemezni sem tudtam, de választottam egy másikat... Törit sokkal jobbnak éreztem, de a tanárokon is múlik, a töritanárom nagyon lelkiismeretes, törekszik az igazságos pontozásra, gondolom az előadásmódomra vont le annyi pontot, mert amúgy mindent elmondtam, a magyartanárom pedig ott adott pontot, ahol csak tudott. :D

Hány tárgyból szóbelizel?

2015. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5.Magyar,Matek,Tőri,infó,Angol.
2015. jún. 20. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Az nem semmi, kitartást! Órákig bent fogsz ücsörögni, a végére szerintem már nem fogsz izgulni, hanem halálra unod magad :)


Én is magyarból és töriből szóbelizek, de én szerdán, és én is az írottaknak megfelelek :D Nagyon félek, pedig lelkiismeretesen tanulok/tam, de valahogy nagyoon nem érzem ezt :D


Nagy kalappal, kérdező! Nekem az infóm és az angolom már megvan, az infónál 28/30 lett a szóbelim, pedig nagyon suta vagyok hozzá, az angolom meg emelt, annak még nem tudom a pontjait. Szóval semmi sem lehetetlen :)

2015. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!