Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmányosok, hogy szoktak...

Pázmányosok, hogy szoktak alakulni a ponthatárok? (pszichológia)

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és kíváncsi vagyok ,hogy általában az előző évihez képest mennyivel emelkedik kb. Természetesen tudom,hogy nem lehet megmondani pontosan...

Van még olyan aki oda jelentkezett? Mennyi pontotok van?:))



2015. jún. 22. 19:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát nem tudom, én azt hallottam elég sok egyetemistától, hogy az nagyjából mindegy, hogy hol végzed el az alapképzést. A mester a lényeg, mert ott választasz szakirányt és ott van a legtöbb gyakorlat. A mesterképzést meg nem muszáj az ELTE-n megcsinálnom, jelentkezhetek a Pázmányra vagy a Károlira is.
2015. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Aki a Pázmányra jár,tud nekem írni pár dolgot a kollégiumról? A kezdők hova szoktak kerülni,melyik koleszba? És milyenek amúgy? Étkezési lehetőség van?
2015. jún. 24. 14:54
 13/15 anonim ***** válasza:
A BTK-sok jelenleg a JÁK koliba kerülnek, ami a Csengery utcában található. Nem a legjobb hely, pár szobához tartozik 1 fürdő, sokszor elmegy a melegvíz, áram, és ha valami elromlik, akkor ne számíts arra, hogy hamar megjavítják.
2015. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem, nem mindegy, hogy hol végzed az alapképzést sem.
2015. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Étkezési lehetőség meg csak akkor van, ha te főzöl magadnak a közös konyhában, vagy ha veszel valahol.
2015. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!