Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Felvi.hu oldalra a középisko...

A Felvi.hu oldalra a középiskolai bizonyítvány összes oldalát fel kell tölteni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy e-mailt,hogy pótoljam a hiányosságokat.Már februárban feltöltöttem a 10. 11.es eredményeimet,most egy hete a 12.est (mivel most az érettségivel kaptuk meg a bizonyítványt is).A kilencedikest nem töltöttem fel ,mert a fizikát viszem tovább abból meg a 10-11 osztályos eredmény számít.Azt is fel kell tölteni,vagy az egész bizonyítványt az elejétől a végéig (gondolok itt a személyes adatokra az első oldalon stb.)?Az baj ,hogy külön töltöttem fel a 10-11es és a 12es eredményeimet?

Előre is köszönöm,ha valaki tud segíteni.



2015. jún. 23. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Csak annyit kell feltölteni, amiből látszik a releváns tárgyaidnak az utolsó 2 év végi jegye.
2015. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos segíteni nem tudok, de ugyanez a problémám. Én most feltöltöttem a kilencedikest is - biztos, ami biztos alapon. Gondolkodtam az első oldal feltöltésén is, de a nevem a bizonyítvány minden oldalán rajta van, szóval szerintem azt nem kell (meg azt csak említenék valahol, hogy az is kell...)

Egy kérdésem lenne, eddig neked is Feldolgozás alatt volt a bizonyítvány mellett feltüntetve?

Remélem, azért néminemű segítséggel, ha nem is sokkal, de tudtam szolgálni. :( Sok sikert a felvételihez! :)

2015. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fel kell tölteni a törzslapot is!!

én a biztonság kedvéért az összes oldalt feltüntettem, de egyszer már beírtam, hogy a biológia jegyet szeretném vinni. de biztosan úgy számolják, hogy a legkedvezőbb legyen. de szerintem elég az utolsó két év hogyha akkor volt végig természettudományos tárgy.

de a törzslap tuti kell!

2015. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ok köszi,akkor azt feltöltöm. Igen ,nekem is feldolgozás alatt van a 10-11es , a 12es pedig csak továbbküldve feldolgozásra (azt kb. 1 hete töltöttem fel).

Ha valaki tud még valamit ,akkor írjon!!

köszi az eddigieket.

2015. jún. 23. 14:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindent feltöltöttem újra egy csomagban,a törzslaptól a tizenkettedikes jegyekig,remélem nem baj ,hogy többször fent van.Írtam e-mailt az ügyfélszolgálatnak,de valószínű csak jövő hét elején kapok választ,akkor meg nem lesz internet közelben szóval inkább cselekedtem.Remélem így ok.
2015. jún. 23. 18:17
 6/8 anonim válasza:
Én is így jártam mert csak a 12 13. Volt feltöltve külön és kaptam a levelet így feltöltöttem a teljes bizit egyszer meg a 12. Eredményemhez csatoltam mert az már feldolgozás alatt állt biztos ami biztos alapon
2015. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondta, hogy a törzslap nem kell, csak azok az oldalak, amelyeken az év végi jegyek vannak. Tehát 9-12, vagy 9-13.
2015. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha feltöltöttem gondolom nem lesz belőle baj,ugye??
2015. jún. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!