Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyikre menjek, Óbudai...

Melyikre menjek, Óbudai egyetem -műszaki menedzser vagy BGF - gazdasági informatika?

Figyelt kérdés

Csöndes, visszahúzódó vagyok, nem szeretek beszélni, így olyan munkát szeretnék, ami nem a beszédre épül.

Ezeket jelöltem meg már csak sorrendet tudok módosítani.


2015. jún. 23. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a menedzsernek (így a nevéből gondolva) rendezkednie kell, így én a másodikat mondanám.
2015. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
De nézd meg mindkét szak leírását a felvin és te döntsd el:)
2015. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
BGF gazdinfó. Már csak a hallgatók beszámolói alapján is.
2015. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

gazdinfó kuka, főleg a bgf-en

ha műmenedzser, akkor inkább bme

2015. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne már kuka a gazdinfó? Nem egy ilyen állást láttam meghírdetve. Arról nem is beszélve, hogy mindenki el tudott helyezkedni már az egyetemi évek alatt az informatikai területén. Diploma után meg aztán főleg. Ugyanúgy tanulnak programozást is, még a zh-k is ugyanazok belőle, mint mérnökinfón, proginfón. Legalábbis Veszprémben ez volt. Annyi a különbség, hogy mérnöki tárgyak helyett pénzügy, számvitel és hasonlók vannak. Ez sok cégnél még előny is.
2015. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A műszaki menedzser lényege, hogy közvetít a mérnök és a vállalat fejesei között. Annyira kommunikációra épül, hogy nem biztos, hogy jó lenne. Mellesleg a szakot még nem igazán látják hasznosnak bizonyulni. Ezt egy egyetemi tanár mondta. (Mérnöki kar)
2015. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
mindenhol kell beszélni
2015. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
A műszaki menedzser lényege, hogy legyen egy normális mérnöki diplomád (gépész, villamos, mecha), önmagában lufax. Gazdinfóra mennék.
2015. jún. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!