Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova tanulnál tovább ha...

Hova tanulnál tovább ha nemrég érettségiztél volna?

Figyelt kérdés

Elsősorban tapasztaltabb embereket kérdezek, ha most 2015 ben lennének annyi idősek, hogy most kéne eldönteni minek tanulnak tovább, mi lenne az. Nekem mindegy milyen munkáról van szó, viszont elvárásaim lennének és ha van ilyen szakma annak nagyon örülnék.

- Ne egyetemi képzés legyen

- Könnyű legyen elhelyezkedni a végzettséggel

- Jól fizessen (tudom, mihez képest, hát erről aki akar ír valamit aki nem akar az meg nem :D )

Esetleg még annyi hogy Magyarország déli-nyugati részén szeretnék leginkább munkát vállalni.


2015. jún. 24. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs sajnos. Nem fog a sült galamb a szádba repülni...
2015. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem akkor valami hasonló?
2015. jún. 24. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan szakmát válassz amivel szívesen foglalkoznál! Egyébként utálni fogod az életedet.
2015. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én bármivel szívesen foglalkozom ha jól megfizetik. Akkor utálnám az életem ha nem lenne pénzem arra amit szeretnék csinálni.
2015. jún. 24. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen, akkor mindenki ennek tanulna :DDD

Ha sok pénzt akarsz, akkor járj valami komolyabb egyetemre vagy házasodj jól.

2015. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!