Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi volt a legtöbb kredit...

Mennyi volt a legtöbb kredit amit egy félévben felvettetek? Be merjem vállalni a 42 kreditet?

Figyelt kérdés

szerintetek nagyon OP lenne a 42 kredit egy félévre?

1 x 6 kredites tárgy

6 x 5 kredites tárgy

2 x 3 kredites tárgy



2015. jún. 26. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp egy ilyen féléven vagyok túl, két gyerek mellett. A 9 tárgyból 6 sikerült, amit felvettem. Ha neked időd is van tanulni, simán megcsinálható, szerintem. Kemény, de nem lehetetlen.
2015. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát így kb hétfő-csüt minden nap reggel 8-tól 6-ig lennék bent a suliban. péntek, szombat, vasárnap tudnék tanulni kb egész nap

igazából a 9 tantárgyból 3 nehéz (analízis, mikroökonómia, számvitel), a többi 6 bullshit tölteléktárgy.. menedzsment alapjai, filozófia meg ilyen baromságok :D

2015. jún. 26. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt is gondold át, hogy ezek közül melyikből vannak zh-k, melyikből van vizsga, plusz feladatok stb., és úgy tudsz mérlegelni, hogy belefér-e. Én ebben a félévben 37 kredittel vért izzadtam, ráadásul nálunk nincsenek 5-6 kredites tárgyak, a maximum a 4 kredites szakdolgozat :D Szóval nekem így jóval több tárgyam volt, mint neked. És jövőhéten még van egy vizsgám... Biztos, hogy nem fogok még egyszer ilyen sok kreditet vállalni.
2015. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel, csinald meg oket es legy buszke magadra! Neha az embernek tul kell vallalnia magat, hogy lassa mire is kepes. (Nyomas alatt no a palma)
2015. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!