Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nincs meg a 30 kreditem,...

Pada960220 kérdése:

Ha nincs meg a 30 kreditem, csak 28 van olyan lehetőség, hogy benyújtok egy kérvényt hogy ne soroljanak át?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon nem lesz meg az évvégi 30 kreditem, csak 28 mennyi annak az esélye hogy bent maradok államilag finanszírozotton, vagy van olyan lehetőségem hogy benyújtok egy kérvényt?

2015. jún. 1. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dékáni kérelmet benyújthatsz, de állltalában elutasítják ezeket a kérvényeket.


Ez attól is függ, hogy milyen szakon vagy, mert pl egy mérnökinfón, gépészmérnökin, vagy hasonló kaliberű szakon van esély, mert elég sokan kihullanak és sok üres állami hely maradhat.


Ha vmi btk-s cucc, turizmus és vendéglátás, szociológia vagy hasonló akkor esélytelen

2015. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
DEIK mérnök informatikus bsc- államin vagyok, akkor reménykedhetek hogy nem raknak át?
2015. jún. 1. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh szaktárs! Hát akkor van rá esély, főleg a vidéki egyetemeken, ahova minimum ponttal bejutnak sokan és a felük kiesik, mert a ponthatár megtévesztette őket, vagy nem is sejtették, milyen is ez a szak. Azért egy dékánit írnék a helyedben!


Am melyik tárgyak nem lettek meg? Nincs is már rá esély, hisz a vizsgaidőszakból még 1 hónap hátra van?

2015. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy a családi körülmények miatt, nem tudtam elég időt szakítani a tanulásra. 1.félévben a dimat, logika , kalkulus, amire tömör tanulás kellett volna, most pedig a drága prog1 a progcont jovoltából és az operációs rendszerek, üzibe segítenél egy ilyen dékánit írni?
2015. jún. 1. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Sorry, első évemet töltöm én is és fogalmam sincs hogy kell egy ilyen dékánit írni. Facebookon nincs mérnök infós csoportotok? Ha van, én ott érdeklődnék, hogy tud e valaki segíteni egy ilyet írni!


Ám a kalkulus az tényleg egy undorító tárgy, én kövi félévben megyek 3/3-ba, szóval nyáron azt nyomom.

2015. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az átsorolás általában vizsgaidőszak végén történik, vagy következő év elején tudjuk meg? nagyon parázok :S
2015. jún. 1. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Gőzöm sincs, mondom első éves vagyok én is, de szerintem hamarabb meg kell történnie, hogy ha valakinek nincs fedezete pl a tandíjra, akkor az tudjon vacilálni, hogy mit is kellene csinálnia!


Am 28 kredited már megvan vagy ennyit szerezhetsz max? Ha ennyid már megvan, akkor nincs semmi vizsgád már?

2015. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ennyim lett összesen. 1 félév 3 tárgy, 2.félév 2 tárgy nem lett meg ami 5 kredites... :S
2015. jún. 1. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!