Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Théba Művészeti Akadémia...

A Théba Művészeti Akadémia egy egyetemnek felel meg?

Figyelt kérdés
Tehat, hogy a gimnázium után kell elvégezni? Ez most hogyvan?

2015. jún. 30. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetemen diplomát kapsz, a Théba OKJ-s képzéseket hirdet, tehát művészeti szakközépiskolának felel meg, de nagyon sok fajta képzésük van, érdemes utánanézni, hogy melyikre milyen feltételekkel lehet jelentkezni.

Egyébként én már jártam abban az iskolában (nem tanulóként), nekem nagyon tetszett.

2015. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 1. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam abba az iskolába, csak sajnos én tanulóként. A tanárok azért menekültek, mert nem kaptak fizetést (egy-kettő maradt, mert még reménykedett, hogy menthető az iskola), a diákok meg azért menekültek, mert nem volt oktatás, nem volt felszerelés, semmi. Nem ajánlom senkinek. A honlapjuk évek óta változatlan, az ott felsorolt tanárok többsége már nem tanít ott. Minden évben a csőd ellen küzdenek, és reménykednek, hogy tudnak annyi diákot bepalizni, hogy fenntartsák magukat.
2016. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem egyetem. OKJ-s képzést ad. De messze kerüld el!
2016. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A THÉBA is, mint a többi magániskola folyton a túlélésért küzd. Ez nem minősít, attól még a THÉBÁ-ban is színvonalas jó tanárok tanítanak, ahogy más magániskolákban is. Oda kell menni, megnézni személyesen, megnézni a honlapot, a diákok munkáit, a vizsgaeredményeket, előadásokat, kiállításokat és aztán dönteni.
2016. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!