Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni a 2015-ös...

Hol tudom megnézni a 2015-ös vagy előbbi közponi felvételi lapokat?

Figyelt kérdés

Most megyek 8.-ba kitűnő átlaggal és a krúdyba szeretnék felvételizni.

Most nyáron szeretnék néhány próba felvételit írni, de nem találok egyet sem interneten.

Betudnátok linkelni nekem, vagy esetleg átküldeni vagy valami?



2015. júl. 6. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
oh.gov.hu
2015. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] itt könnyebben megtalálod :D
2015. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A pitagorasz.hu-n is fent van nagyon sok felvételi feladatsor. Én is innen gyakoroltam a felvételire csak én hatosztályosba megyek. :) Sok sikert!!
2015. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


És esetleg valaki vélemény a Krúdyról?

2015. júl. 8. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én idén ballagtam a Krúdyból, és eléggé szerettem. Picit nehéz volt eleinte, bár én hatosztályosba jártam, és furcsa volt megszokni a körülményeket hetedikesként. A legtöbb tanár nagyon jól tanít, egy-két kivétel azért akad. Az osztályok olyan 32-38 főből állnak, így biztos lesznek barátaid (nekem is voltak, pedig eléggé antiszocként mentem oda). Amúgy sok program van, és törődnek a diákokkal. Az oktatás mindenképpen magas szintű, mint ahogy a követelmény is (a legtöbb tanárnál). Nagyon jól felkészülhetsz az érettségire. Az osztályom érettségi átlaga 4,91 lett :)

Sok sikert a felkészüléshez és a felvételihez! Remélem, hasznos volt a véleményem ^.^

2015. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi ;) Még annyit, hogy az általános szakra könnyebben felvesznek? És hogy mennyit tanultál suliidőben?
2015. júl. 26. 01:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! A legutolsó vagyok :) Azt sajnos nem tudom, hogy általános szakra könnyebben felvesznek-e, mert nem sok embert ismertem abból az osztályból. Sokan bejutottak négyosztályosra, akiknek a hatosztályos nem sikerült, és az általános tantervű osztályban sok elég gyenge tanuló volt (viszont úgy tudom, hogy az általánosra is jelentkeznek a legtöbben, de ez nem biztos).

És hogy mennyit tanultam? Hát, tudni kell rólam, hogy magolós stréber vagyok, ráadásul maximalista. Minden nap sokat tanultam, tulajdonképpen suli után hazamentem, leültem tanulni, max. két órát olvastam meg ilyesmi, de amúgy késő estig készültem az órákra. Kilencedik környékén este tízkor feküdtem, tizenkettedikben éjfél-egy környékén, érettségi előtti napokon pedig alig aludtam két-három órát... Mondjuk meg is lett az eredménye: tizenkettedikben csak ötösöm volt egész évben, az érettségim átlaga 95% lett. De sok osztálytársam volt, akik naponta max. 1-2 órát tanultak, és, ha nem is voltak osztályelsők, mégis sokat tudtak, jól felkészültek a feleletekre, a dolgozatokra, és az érettségire, és ezzel szerintem megelégedtek.

Amúgy az általános tagozat jó választás szerintem, ott mindig összetartó szokott lenni a közösség, és általában a tanárokkal is szerencsésebbek azok az osztályok.

Sok sikert a tanuláshoz és a felvételihez! (És bocsi a kisregényért)

2015. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D tetszik, hogy kisregényt írtál mert minél többet megakarok tudni a suliról :) most a Krúdy az első nekem de még csak el sem kezdődött a tanév szóval még van egy fél évem dönteni :D És gratulálok az érettségidhez :)
2015. aug. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!