Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ősszel vagy tavasszal nehezebb...

Ősszel vagy tavasszal nehezebb egy emelt szintű történelem érettségi? Illetve, mennyiben változnak és mikor lehet megtudni az őszi téöröket?

Figyelt kérdés
Előrehozva csináltam már nyelvből és így tapasztalatból én is tudom,hogy az őszi érettségi tényleg nehezebb,mint ahogy hallottam is.

2015. júl. 14. 18:59
 1/9 A kérdező kommentje:
*TÉMAKÖRÖKET
2015. júl. 14. 19:02
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem lehet általánosítani...

Mindegyik nehéz, fel kell rá készülni és annyi :D

2015. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, nem csináltam még ősszel, de én is azt hallottam. Felsőoktatási kormányzati portál, ott sok minden fent van. Ha nem tudsz valamit, fel lehet őket hívni.
2015. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy népmese, ugyanabból a feladatbankból sorsolják a feladatlapokat mindegyikre. A témakörök ugyanazok, mint a tavaszin.
2015. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A felsőoktatáshoz meg nem sok köze van.
2015. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én csináltam ősszel is és megtapasztaltam,hogy nem mende-monda.
2015. júl. 14. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is ez szubjektív, a legtöbb ember nehezebbnek érzi, amit élesben csinál, mint amit gyakorol, és ugyanazt a vizsgát is az egyik ember nehezebbnek érzi, a másik könnyebbnek, másodszor meg egy tapasztalatból elég merész dolog általánosítani. Tehát max. azt mondhatjuk, hogy te csináltál már egy olyan őszi érettségit, amit nehezebbnek éreztél, mint valamelyik tavaszit.

De csakugyan sorsolják az írásbeli feladatsorokat, nincs külön őszi készlet. A témakörök meg tényleg ugyanazok, a tételek nagyon hasonlóak.

2015. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, lényegi különbség nincs a kettő között. Tölts le pár érettségit az őszi és a tavaszi időszakból és hasonlítsd össze őket.
2015. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Á, értem. Szóval nem mostanában érettségiztek és nem voltak még őszi vizsgán.


Nem kell rögtön támadni. Csupán kérdeztem valamit. És vagyok annyira reális,hogy nem a magam véleményére fogok támaszkodni csak, egy általános kijelentésnél... Nem 2-es tanuló vagyok,hanem maximalista és szín 5-ös. Nagy különbség ám.

2015. júl. 14. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!