Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvesznek főiskolára, mi...

Ha felvesznek főiskolára, mi történik olyankor, ha nem megyek el beiratkozni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Családi okok miatt nem biztos, hogy el tudnám kezdeni. Ha holnap után kiderül, hogy felvételt nyertem, akkor mi a teendő, ha még sincs lehetőségem elkezdeni?
2015. júl. 21. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem mész el beiratkozni, vagy ha lehet egyből passziváltatni, akkor beiratkozol és passziváltasz, és később kezded el, amennyiben szeretnéd.
2015. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretném, ha nem szeretném, nem jelentkeztem volna... Csak hát Németország és Budapest között van egy kis távolság, ami lehetetlenné tenné. Szóval egy év halasztást tudok kapni, ha passziváltatok?
2015. júl. 21. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben az adott felsőoktatási intézményben lehetséges, akkor igen.
2015. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehetséges-e. BGF-KKK.
2015. júl. 21. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg a tanulmányi és vizsgaszabályzatát.
2015. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a segítséget! :)
2015. júl. 21. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a helyzet a BGF KKK-n, de én egyszer a BGF KVIK-re jelentkeztem távoktatásra és én is rögtön passziváltatni akartam, de azt mondták, csak 1 év után lehet...
2015. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!