Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A cukrom az átlag felett van...

Kuko kérdése:

A cukrom az átlag felett van egy kicsivel, hogyan tudom lejjebb vinni?

Figyelt kérdés
Múlthónapban voltunk vérvételen és kiderült, hogy a cukrom az átlagnál feljebb van a doki azt mondta majd controlálni kell de még nem vészes! Én itt házilag, hogyan tudom lejjebb vinni még nem vészes csak figyelmeztetett, hogy oda kell rá figyelni
2011. júl. 5. 19:07
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
kerüld a gyümölcscukrokat,a gyors felszívódású szénhidrátokat,mint tészta csoki stb.helyette műzli ilyesmi.zöldség,a cukros üdcsik,jégkrémek felejtős neked most pár évig.én mondjuk a helyedben sportolnék is,az jót tesz.
2011. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Így lesz
2011. júl. 6. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Futás MINDEN nap!


Alacsony glikémiás indexű szénhidrátok fogyasztása, megfelelő rendszer szerint (pl 3 óránként).


Sütiket, fehér pékárukat felejtsd el!


Gyümölcsöt csak reggel egyél felkelés után.

2012. ápr. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!