Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon összezavarodtam a...

Nagyon összezavarodtam a szegedi kollégiumokkal kapcsolatban, valaki tud segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát felvettek a BTK-ra és koleszba szeretnék menni. Már többször körbenéztem itt-ott a koleszokkal kapcsolatban hogy kicsit összzavarodtam. Van aki azt írta hogy a Károlyi nagyon hangos, lepukkant is és nem lehet tanulni, más viszont azt írta hogy nagyon jól felszerelt. Aztán kinéztem az Öthalmit mert azt írták hogy minden lakáshoz van külön konyha meg fürdő, de később azt olvasom hogy eléggé lepukkant. Tudom hogy kint van de ez nem zavar. Elég kényelmes vagyok főleg a fürdő szempontjából meg majd szeretnék főzni magamra, tudom hogy ez nem luxusszálloda de azért szeretném a lehető legjobbat választani. Szerintetek melyiket válasszam, melyik koli a jobb?
2015. júl. 30. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A Károlyi valóban zsúfolt, az Öthalmi meg nem lepukkant, hiszem nemrég újították fel. Szerintem ez utóbbiba jelentkezz.
2015. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az Öthalminál sem mindegy, hogy a Diáklakásokba vagy a Kollégiumba kerülsz, általában a diáklakásokra mondják, hogy annyira nem jók.


de szerintem a Szegedi kolik közül még az a legjobb, Károlyi semmiképpen

2015. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!