Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi (fôiskolai)...

Az egyetemi (fôiskolai) tárgyfelvétel tényleg akkora rémálom, mint aminek híresztelik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 00:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírták előttem, több mindentől is függ.


Nekem először ETR-em volt Szegeden, egy árva rossz szót nem tudok róla mondani, egyszer sem dobott ki, nem kellett görcsölnöm már a jelentkezés előtt órákkal, meg semmi ilyen nem volt. Kicsit talán parás, mikor rangsoros után ledob, de nagyon sok mindent meg lehet oldani versenyesnél és csere alapján.


Most meg nekem is neptunom van, és úgy kezdte a pályafutását, hogy be se engedett hetekig, aztán lefagyott, kibobott, szóval igen, van különbség, az biztos...

2015. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát a pontozóssal én is szoptam rengeteged... hányszor át kellet alakítani az egészet... Mikor szegedre kerültem akkor pont nem volt még ez, hanem csak verseny. (2012)


Akkor 6-kor (reggel) kezdődött a felvétel. 5:30kor felkeltem, 45-kor beléptem és folyamosan kattingattam percenként, mert van időkorlát és ledob ha tétlen vagy. HA 58 felé beléptem a felületre ahol fel kell venni. 10 mp-enkéntfrissítés. Azt ahogy megjelent a 10 órát kb 30 mp alatt felvettem. A trükk hogy előtte szépen aprólékosan megterveztem xD Kigyűjtöttem szépen a kurzuskódokat és amint lehetett másoltam egyesével a kurzusokat a böngésző keresőjébe. (ctrl+g vagy +f) És így kb 1 mp volt egy kurzust megtalálni. Kijelöltem az összeset és mehet a felvétel. xD

2015. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!