Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinuson tényleg nem jó...

A Corvinuson tényleg nem jó az oktatás és színvonal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

08-21 15:45 és 11-30 12:42 választ író vagyok.


Ki beszél a budai karokról? Az egész kérdés a gazdasági képzésekről szól. Szerintem te is tudod, csak valahogy muszáj lehordani a Corvinust és így próbálod, mert ebbe nem tudnak belekötni.

A G és a K karról beszéltem és megalapozottan.


Hogy én hol néztem utána? Lehet, hogy egy "kicsit" jobban képben vagyok a témában mint te...


"Semmivel nem nagyobb érv"? Mire gondolsz? A valóság nem elég nagy érv? Az baj.


"csak az önérzetes korvinuszosok mondogatják hogy námbörvanésakinemeztmondjabekaphatja"


Ezzel kb. mindent elmondtál.

Főleg ebben a stílusban magáért beszél.

Itt egy példa arra akinek savanyú a szőlő.


Ennyire fáj?


Az, hogy tisztában vannak a diploma értékével és nem a földön kúsznak az még nem kell, hogy sértsen másokat. Ha téged sért, akkor ne másokban keresd a hibát!


Önérzetes "korvinuszos" meg az egybeírt marhaságod mindent elárul.

2015. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Te mégis miért véded ennyire körmöd szakadtáig azt az intézményt? Hmm? Meg mi az, hogy savanyú a szőlő? Pszf-esként köszönöm meg vagyok. Kapkodnak utánam a munkaerő piacon, színvonalas az oktatás, végre megkaptuk a kiérdemeltem egyetemi címet. Miért lennék irigy egy corvinusos hallgatóra? Mivel tud többet, mint én? Semmivel... Meg egyáltalán miért fáj, ha valaki nem tartja azt az iskolát jónak?

Eszem megáll az ilyen agresszív emberektől, akik a végsőkig védik az igazukat, és egyetlen érvelésként az irigykedést tudják felhozni... Hát, gratulálok. Remélem nem öregíted a Corvinus hírnevét.

2015. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az "érvelésed" nem értelmes emberre vall.


Amit írok azonnal próbálod visszalökni rám, de annyira gyengén, hogy még átlátszóbb.

Ugyanazokat próbálod felhasználni kicsavarva.


Körömszakadtáig nem védem, csak leírtam az igazságot.

Itt te vagy aki azonnal odavágsz valamit, de olyan dühvel és sértődötten.


És mindent beállítasz úgy mintha éppen a másik csinálná.


Azt lehetne megkérdezni, hogy neked miért fáj, hogy ha a Corvinusosok nem csúsznak a földön és jónak tartják az egyetemüket, aminek meg is van az alapja.


A BGF, hogy megkapja az egyetemi címet engem nem érdekel. Amúgy sem mondtam, hogy rossz intézmény (főleg a PSZ), csak azért nem a BCE.

Ez igaz is.


Az egyetemi cím önmagában nem lesz nagy változás a munkaerőpiaci megítélésnél.


A munkáltatók természetesen ismerik, hogy melyik intézmény és szak mennyit ér.

Mondjuk én első- és másodsorban a bankokról, biztosítókról, multikról beszélek, kockázatelemzői, stratégiai elemzői, pénzügyi kontrolleri állásokról.


Ha bárki elolvassa a hozzászólásokat, messziről látszik, hogy ki az agresszív.


És mondom, nagyon gyerekes "érv", hogy mindent azonnal visszalökni a másikra. Amit én írok, azonnal azt kicsavarva, próbálsz támadni.


Itt te vagy a sértődött, aminek csak van valami oka...


Amiket írtam azokra pedig eddig még nem sikerült érdemi választ adnod.


Egyébként más kérdéseknél meg fórumokban is így dühöngesz, ha valaki nem szidja a Corvinust agyba-főbe?


És még azt mondod, hogy nem savanyú a szőlő... Akkor nem csinálnál ilyen hadjáratot, főleg nem ilyen stílusban.



De tudod mit?

Jó szórakozást kívánok! Nekem bőven megfelel a valóság, te meg nyugodtan erőlködj itt meg ahol akarsz!

2015. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig mutass már nekem BGF-es gazdaságelemzés, biztosítás és pénzügyi matematika, alkalmazott közgazdaságtan, közgazdasági elemző szakokon tanulókat, végzetteket!


Nem bántásból írom, de tényleg nagyon szánalmas amit csinálsz.

2015. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A Corvinus a legjobb közgazdasági/gazdasági suli Magyarországon. Nem véletlen kapkodnak az ott végzettekért a munkáltatók. Természetesen nem turizmusra vagy marketingre, hanem AK-ra, PSz-re van inkább igény...
2019. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!