Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elment a kedvem az orvosit...

Elment a kedvem az orvositòl? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat,ha hosszú lesz...Kiskoromtòl kezdve nagyon jò tanulò voltam,amolyan csodabogár.15 èvesen felsőfokú goethe nkyelvvizsga nemetből,rá egy évre angol közèpfok,az összes èrettsègimet előrehozottan tettem le stb.Szóval hülye nem vagyok valòszinűleg. A családom mindig a közgazdasàgi pályát erőltette közgazdasàgi szakközèpbe jártam/nem ingyom bingyom hùzos suli volt/Aztàn. 17 èvesen rájöttem orvos szeretnèk lenni.Most 24 vagyok 2szer is probalkoztam a felvételivel ,itthon ès grazban de nem sikerült .Eddig ez a vágyam éltetett ,most semmihez nincs kedvem az orvosihoz sem.Megpróbálja mégegyszer a felvètelit,vagy hagyjam a fenèbe.Mert ugye ez nem az a 8-4ig csinálgatok valamit szakma,elhivatottság nèlkul vajmi kevès èrtelme lenne.Szerintetek egyáltalán kèpes lehetek a felvételire?Hol rontottam el?ùgy éreztem jò felkèszültem,eddig bejött ez az érzés.Mondjuk dolgozók,háztartást vezetek,apolom a beteg párom,lehet h emiatt nem tudok teljesíteni.Valami mást kéne esetleg tanulnom?


Nagyon köszönöm,ha végig olvassa ezt a litániát valaki!



2015. aug. 12. 15:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
49%
Nagy csodabogár lehetsz, ha kétszer is lecsúsztál a felvételiről
2015. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Kösz ez sokat segített!Egyèbkènt egy közgáz suliban nem viszik túlzásba a kèmia ès biològia oktatást.Magántanárra pedig nincs pènzem sajnos.
2015. aug. 12. 15:47
 3/43 anonim ***** válasza:
90%

Ha minden érettségit előrehozottan meg tudtál csinálni (bár igazából a legtöbbhöz nem kell valami nagy tudás, amit évekig kellene csiszolni, inkább csak a képességekről szólnak), akkor hogy nem jött össze a felvételi, méghozzá kétszer? Valami sántít a dologban. A többi érettségi hogy sikerült, milyen eredményekkel?


(Amúgy ha engem kérdezel, magántanár nélkül is meg lehet írni jóra a két emeltet, sőt, érdemesebb is egyedül nekiállni, hiszen egyetemen se lesz idő és pénz minden tárgyhoz magántanárt fogadni, pedig ott jóval több az anyag.)

2015. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy a nyelveknél kellene keresni a boldogulást. Valami különleges nyelv? keleti? vagy ritka?
2015. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Az összes ötös lett,a matek nègyes.Az osztrák felvètelin kihagytam egy kockát a válaszlapon szòval rossz sorba írtam a megoldásokat.Ami már másik oszlopban van az nagyon jó lett.A magyart èn sem èrtem,találkoztam olyan feladattal ami bent sem volt a könyvben amiből tanultam,ezèrt is szeretem volna megkèrdezni,mert nem tudom hol rontotta el...ehhez nem èrtek sajnos nyelvet tanítók is de ezekhez a reál tárgyakhhoz nem èrtek ami a tanulás módszertanát illeti...
2015. aug. 12. 16:04
 6/43 anonim ***** válasza:
27%
Az írásod alapján nagyon kamunak tűnik a kérdés. Tele van helyesírási hibákkal is. Ékezet nélküli betűkre ékezetet raksz többször is, azért ez több, mint elnézés.
2015. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes ötletet,most is nyelvtanításbòl élek,spanyolul is tanulok,de sajnos nem tudom elképzelni,hogy egèsz èletemben ezt csinàljam.A nyelv nekem inkább talán hobbi kikapcsolták
2015. aug. 12. 16:13
 8/43 anonim ***** válasza:
27%
Nem csak orvos, de nyelvész sem leszel. :D "hobbi kikapcsolták" xDD
2015. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
*kikapcsolòdás Igen,ìgy visszaolvasva ,tényleg tele van hibával,de csak a telefonomon nem tudok írni egyèbként azért megy:D Magyar tanár nem leszek nyugi...
2015. aug. 12. 16:23
 10/43 anonim ***** válasza:
18%
ebből kb egy szó sem igaz.
2015. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!