Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elment a kedvem az orvosit...

Elment a kedvem az orvositòl? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat,ha hosszú lesz...Kiskoromtòl kezdve nagyon jò tanulò voltam,amolyan csodabogár.15 èvesen felsőfokú goethe nkyelvvizsga nemetből,rá egy évre angol közèpfok,az összes èrettsègimet előrehozottan tettem le stb.Szóval hülye nem vagyok valòszinűleg. A családom mindig a közgazdasàgi pályát erőltette közgazdasàgi szakközèpbe jártam/nem ingyom bingyom hùzos suli volt/Aztàn. 17 èvesen rájöttem orvos szeretnèk lenni.Most 24 vagyok 2szer is probalkoztam a felvételivel ,itthon ès grazban de nem sikerült .Eddig ez a vágyam éltetett ,most semmihez nincs kedvem az orvosihoz sem.Megpróbálja mégegyszer a felvètelit,vagy hagyjam a fenèbe.Mert ugye ez nem az a 8-4ig csinálgatok valamit szakma,elhivatottság nèlkul vajmi kevès èrtelme lenne.Szerintetek egyáltalán kèpes lehetek a felvételire?Hol rontottam el?ùgy éreztem jò felkèszültem,eddig bejött ez az érzés.Mondjuk dolgozók,háztartást vezetek,apolom a beteg párom,lehet h emiatt nem tudok teljesíteni.Valami mást kéne esetleg tanulnom?


Nagyon köszönöm,ha végig olvassa ezt a litániát valaki!



2015. aug. 12. 15:43
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
*Nem vágja a matekot Kikészít ez a telefon...
2015. aug. 12. 19:12
 22/43 anonim ***** válasza:
És mit csináltál 18 éves korodtól 22 éves korodig? Mert azt írtad, 17 évesen végeztél, aztán jártál máshova de egy év után otthagytad... Akkor nem gondolkodtál, hogy mit szeretnél mást csinálni?
2015. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Dolgoztam!Gyárban,mert otthon sokszor még enni sem volt mit,szò szerint.Ezért is csináltam meg előrehozottan az érettségiket , hogy tudjak melòzni,a nyelvvizsgám árát nyári munkábòl hoztam össze,megszakadtam a negyven fokban.Bármilyen hihetetlen most volt pénzem arra,hogy újra megpròbáljam a felvételit.Most jutottam el odáig,hogy normális munkám van,normális ügyfélkörrel.A nulláròl jutottam el idáig.
2015. aug. 12. 19:29
 24/43 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván onnan volt annyi pénzed nyelvvizsgákra is.
2015. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ha tudsz olvasni,akkor nézd már át légyszívesaz előző bejegyzésemet ...egy nyaramba telt a pénzt összeszedni
2015. aug. 12. 20:04
 26/43 anonim ***** válasza:
48%
összegyűltek a gyk ávós vallató tisztjei! hihetetlen milyen aljasok vagytok. A "csodabogár" szótól nem kellett volna ennyire akcióba lépnetek,szánalmas, szar életetek lehet...
2015. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
60%
összegyűltek a gyk ávós vallató tisztjei! hihetetlen milyen aljasok vagytok. A "csodabogár" szótól nem kellett volna ennyire akcióba lépnetek,szánalmas, fos életetek lehet...
2015. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Egyébként a csodabogár jelzőt mèg oviban kaptam,èn szoktam olvasni a tobbieknek.Pedig senki nem tanított rá,csak mindig megkèrdeztem anyukámat ,hogy ez vagy az milyen betű.Már akkor is tanulás mániás voltam.A csodabogarat erre értettem.Nem az agykapacitásomra,hanem a hozáállásomra.Anno az ovònők is erre gondoltak ,bár arra nem gondoltam h egyszer mèg így leosztanak miatta...
2015. aug. 12. 23:53
 29/43 anonim ***** válasza:
Szia. En is ekezet nelkul irok telorol ugyhogy ezert sry. A lenyeg,amit mondani akarok,hogy akinek az agya human beallitottsagu annak sosem vagy csak nehezen fognak menni a realos tantargyak. Ha nem leszel orvos,akkor sincs semmi ,nem dol ossze a vilag,annyi mas lehetoseg van. En is aztmondom,hogy a nyelvtanulassal probalkozz. Munka mellett nem lehet az orvosira jarni,ez igy van sajnalom, foleg nem ugy hogy apolsz valakity,ami amugy nagyszeru dolog mert biztos joszivu vagy, de en 24 evesen nem csinalnam,inkabb otthagynam az illetot. A temahoz visszakanyarodva ha annyira sokat jelent a penz,amibe az erettsegi kerul,akkor haggya a fenebe,ha osszetudod kaparni akkor probald meg megegyszer en aztmondom. Ezt nem lehet hebe-hoba csinalni,maga a felkeszules is teljes embert kivan,de mivel te mar dolgozol es apolsz vkit,csak fél ember vagy lenyegeben. A szemetladakra meg ne hallgass, ezek 4 evig jartak szakos gimibe,fingjuk sincs milyen a 0rol kezdeni. En osszel megyek 3x erettsegizni es en sem adtam fel,ugyhogy te se tedd, es tedd amit jonak latsz.
2015. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólást!Sok mindenben egyetértek veled,bár a páromat sose hagynám egyedül a bajban.Szerintem jól látod,átgondoltam , arra jutottam ,ha összejön a pénz,megpróbálom,ha nem,akkor pszichològiával fogok pròbálkozni,ott talán nem kell annyit számolni,és a nyelveknek. köszönhetően valszeg fel is vennének , szerintem ez lesz a B terv.
2015. aug. 13. 09:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!