Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi alapján döntsem el, hogy...

Mi alapján döntsem el, hogy mivel foglalkozzak és mit tanuljak?

Figyelt kérdés
Kamaszkorom óta elég inaktív időszakot élek, amit az jellemez, hogy nem bízom eléggé magamban és nem próbálom ki azt, ami érdekel. Jelenleg 23 éves vagyok, a második egyetemi szakomat csinálom, és utálom. Nem tudom, mihez kezdjek. Van olyan, ami érdekel, de fogalmam sincs, hogy ez az érdeklődés fennmarad-e és elég-e egy legalább hároméves kurzus teljesítéséhez. Általában kapkodok, szinte minden érdekel, de igazán mélyen semmibe nem ástam még bele magam, talán az angol és német nyelvet kivéve. Úgy érzem, semmi, amit kitalálok nem lehet elég "komoly". Jó háttérrel rendelkezem, tehát ilyen jellegű gondok nincsenek, csak pusztán az, hogy egy ponton túl úgy érzem, ciki, ha a szüleimmel maradok. Szeretnék a saját lábamra állni, még akkor is, ha számomra ez nem létfontosságú.
2015. aug. 12. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy a nyelvbe beleastad magad.. nem szeretnél nyelvszakra menni? A tolmács sem egy rossz munka.
2015. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán vonzanak a nyelvszakok. Ott tömegtermelés folyik, és nem elég speciális. Valami különlegesebbet, keresettebbet akarok.
2015. aug. 12. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!