Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az egyetemek gólyaként?...

Milyen az egyetemek gólyaként? Nektek milyen volt az első évetek?

Figyelt kérdés
Hogy osztottátok be az időtöket? Tudtatok mellette dolgozni, bulizni? Nehéz megszokni? (most leszek elsőéves:))

2015. aug. 16. 21:27
 1/3 A kérdező kommentje:
*egyetem (elírtam, bocsi)
2015. aug. 16. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:

A középiskolához viszonyítva egyszerre jobb és rosszabb. Egyrészt megvan a maga varázsa az egyetemista létnek: a hétköznapi bulik, az önállóság, nagyobb szabadság, maguk az órák stb. Viszont a másik oldalon ott van, hogy sokkal többet kell tanulni és, hogy a nagyobb önállóság nagyobb felelősséget is jelent. Résen kell lenni, hogy milyen pályázatokat és dolgozatokat kell leadni, mert itt már nincs osztályfőnök, aki tudja tartani a hátát ha késel a leadással.


De amúgy összességében szerintem nagyon jó egyetemistának lenni :)

2015. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,meg szabad kérdezni,hogy milyen szakra nyertél felvételt az NKE-n belül?:)
2015. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!